Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15-16 hónapos babátok milyen...

15-16 hónapos babátok milyen mennyiségeket és miket eszik? Lányom eszik szépen de mostanában olyan keveset hízik. Utóbbi 1 hónapban 200 grammot hízott csak. Ez kevés, nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányom mindent megeszik, de csak keveset. Sok húst,tejterméket, zöldséget, gyümölcsöt adok neki, reggel és este pedig tejet is iszik. Általában azt eszi, amit mi. Hány kiló a lányod, hogy azért aggódsz, mert keveset hízik? Szerintem bőven elég az a 200g/hó.
2011. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van ez a hízás. Normális, hogy egy éves koruk után lelassul a gyarapodás. Én kislányom a nagy melegben evett kevesebbet, és azt is inkább csak este, napközben szinte csak joghurtot meg gyümölcsöt evett.
2011. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!Igen sajnos kevés a súlya,még csak 8.5 kg.

Most meg még kevesebbet hízik mint eddig,pedig eszik.

2011. aug. 3. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én kislányom sem sokkal nagyobb, 18 hósan 9,6 kg. Centire is kisebb, mint az átlag, 80 centi, így arányos, és egyáltalán nem soványka. Vannak gyerekek, akik lassabb ütemben gyarapodnak, majd behozzák. Engem mindig nyugtat a gyerekorvosunk, hogy látszik rajta, hogy rendben van, csak nagyon mozgékony (ez igaz, 6 hósan felült és felállt, 7 hósan mászott, 10 hósan szaladt, most meg győzzem utolérni :D)
2011. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!