Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babája tejallergiáso...

Akiknek a babája tejallergiásoknak való tápszert kapott (nem vizsgálták, csak gyanú miatt) az 1-esből,6 hónaposan mit javasolt a doki, továbbra is azt a fajtát, vagy megpróbálhattak sima HA-t?

Figyelt kérdés
A fiam most Pepti 1-est eszik, nemsokára 6 hónapos. Persze dokit fogok kérdezni, csak kiváncsi vagyok, másoknál hogy volt.
2011. aug. 3. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi megpróbálhattuk a tejalapút.Csak az a gond, hogyha megkóstolja a másikat, akkor a Pepti nem fog neki kelleni, mert annak nem sok íze van.
2011. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj ne is mondd, én már nem is tudom, hogy most a fogzás miatt nem eszi-e vagy mert nem ízlik neki. Nagyjából egy időben kezdődött a kettő.

Erre is írhattok tippeket, hogy mitől enné szívesebben, ha az íze a baj. :)

2011. aug. 3. 16:40
 3/3 anonim válasza:

Az én lányom tej alapú tápszert kapott az első 6 hónapban.

Tiszta kiütés volt mindig és tejfehérje érzékenység gyanúja miatt HA tápszert kapott.

Azóta a tünetek megszűntek, és szereti is. Most 10 hónapos, már csak napi 1-2-szer eszik tápszert, de nincs vele gondja.

2011. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!