Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell figyelni bébikomp...

Mit kell figyelni bébikomp vásárlásnál?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Ne vegyél!

Másszon, és kapaszkodjon.

A gyógytornászok nem ajánlják, a későbbi járás miatt.

2009. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
azt hogy kényelmes legyen a babának igazábol olyan nagy kölömbség nincs a kompoknál de az jo ha minél magasab a háttámlája ,én csak annyit irnák hogy az én fiamnak semmijen hátránya nem származott abbol hogy a komba volt naponta vagy 3 órát szakaszosan nem egyhuzzamba ö imádta és legalább jöhetet utánam a lakásba ,amugy meg egy éves korára tökéletesen járt és most 7 éves és nagyon szép egyenes háta van az oviba is mindig dicsérték ugyhogy nekünk nem okozot semijen problémát a komp de ezt te döntöd el
2009. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
en azon a velemenyen vagyok,hogy nyugodtan hasznalhatod az en kislanyom amikortol egyedul tudott ulni mar bele volt teve ugy,hogy a laba ne erjen le a foldre s mar 10 hosan egyedul ment.amire figyelj hogy jo minosegu legyen,mert eloszeretettel utkoznek a butoroknak vele.
2009. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!