Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kisfiam nagyokat nyög...

K.Andi83 kérdése:

6 hetes kisfiam nagyokat nyög és nyom, amikor pukizni, vagy kakilni kell neki. Van, hogy egy kicsit sirdogál is. Ha odaadom neki a cumiját, akkor megnyugszik, és csak nyom. Ha fájna neki a hasa akkor nem nyugodna meg, hanem nagyon sírna ugye?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 11:43
 1/7 anonim válasza:
0%
Ezt most komolyan kérdezed?
2011. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem fáj neki a hasa! Az én kislányom is 6 hetes. Nem a tipikus hasfájásban szenved,hanem a széklet ürítése fáj neki és ordít olyankor. Ha jön a puki az még oké, de hallom,h fortyog az egész kis bélrendszere,aztán elvörösödik a feje, húzza a lábát,amint kiürül,megnyugszik....de addig...Gyerekorvos szerint ilyenkor adjak neki Papaverine kúpot éjszakára,h jól kitakarítsa. Viszont a barátnőmék szélcsövezték a babájukat ilyenkor...Én minden etetés előtt adok neki Espumisant, de mégis küzdünk a gázokkal. Már szinte mindent próbáltunk. Úgyhogy a kisfiadnak biztos nem fáj! Minden jót!
2011. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi!!!!!!!
2011. aug. 4. 11:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek szólt! Csak pont egyszerre írtunk. :)
2011. aug. 4. 11:57
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Igen,nálunk is ez a helyzet. Utána nézek ennek a kúpnak.

2011. aug. 4. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, csak az én kislányom most lesz 4 hetes. Nagyon sajnálom olyankor szegényt, dehát nem tudok rajta segíteni. Eléggé nyugtalan ilyenkor az álma, sőt néha annyira nyugtalan, hogy fel is ébred, pedig kapja az infacolt. Remélem ezt is ki lehet nőni.
2011. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekünk az Infacol nem vált be,bár ezek szerint csak a Papaverine,ennek van csepp és kúp formája is. Én szopizás közben a hátán keresztül a tenyeremmel érzem,h fortyog szegénykém odabenn,mint egy felnőtt...Tegnap este is jött egy nagyon híg széklet, 3 pelenkát telerakott...de mire kidolgozta szegénykém...Hiába tornáztatjuk stb...Remélem kinövi,sajni nincs más,mint túlélni ezt.
2011. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!