Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » íhányszor és mennyi időt...

íhányszor és mennyi időt töltesz ezen az oldalon naponta? Mit csinál közben a gyermeked?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Naponta 4-5 alkalommal ülök ide, 10-20 percre, meg este fél órára.

Ilyenkor a kislányom vagy alszik, vagy mint most, itt matat mellettem a szőnyegen. Közben zenét hallgatunk, énekelgetek neki én is. :)

2011. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
akkor ülök ide,amikor alszik.változó,hogy mennyi időre,a házimunkától is függ,mert a kérdésektől is
2011. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van. Ha éppen szépen eljátszanak, akkor ülök ide. Minden nap benézek, hogy milyen kérdések vannak, van, hogy többször is. Van, amikor már unom, akkor napokig nem lépek be válaszolni, csak megnézem, mi újság. Ha sok az érdekes kérdés, és tudok segíteni, akkor mindig belépek.
2011. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Van, amikor napokig ide sem jövök, máskor meg egész nap nyitva van, és be-benézek sokszor rövid időre :)

A gyermekem most éppen alszik :)

2011. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Naponta 2-3szor, 10-15 percre, addig Ő elvan egyedül vagy épp alszik.
2011. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fejés közben ülök itt. Szerintem túl sokat, azt hiszem, függő vagyok :-)
2011. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Általában naponta kétszer, reggel amíg alszik a lányom és dél körül amikor az ebéd utáni alvást tölti!
2011. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha itthon vagyunk, akkor napi kb.3x 15percre ülök ide. lányom ekkor elszik.
2011. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kb. fel orat, igy ebed utan , miutan letettem a picit aludni. Addig a nagy onalloan jatszik (6,5 eves a nagy)
2011. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van, amikor 1-2 napig ide se nézek, ez főleg hétvége, vagy amikor több teendőm van napközben, netán a csöpp nyűgösebb.

Egy átlagos napon 3-4-szer frissítek, nézem meg a kérdéseket, ez olyan 10-20 perc, de van amikor csak 5 perc, aztán csinálom tovább a dolgaimat.

Akkor szoktam ezt, amikor a leányzó játszószőnyegen nézelődik, vagy alszik, vagy apa foglalkozik vele.

2011. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!