Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma "tört" át az első fogunk...

Ma "tört" át az első fogunk (alsó jobb). Mikor lesz kinn teljesen? :-) És mire várható a következő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem bírom ki: a tiéd is?


A kisfiamnak általában párban jöttek a fogai, áttört egy, majd rá kb. egy hétre a párja.

A teljes kinövés szerintem viszonylag sokáig tart, több hétig, én már nem is szoktam figyelni.

A fiamnál az első 6 foga havi turnusban nőtt. (havonta egy pár) majd egy fél évig semmi, most meg másfél hónap alatt a 6. foga jön.

2011. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2011. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9 és fél hónapos :-) kislány
2011. aug. 4. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia nekünk? az első : máj 3án repedt fel az íny, mire teljesen kinn volt a foga az Máj 28.

A második Júni 7én repedt fel az ínye, és júni 25.én bújt ki a foga.

Mondjuk neki elég korán, januári baba,most várjuk a 3.fogacskát:)


Nekünk ennyi idő kelett, persze ez minden babánál változó

2011. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is januári (végi) baba, most 6 hónapos. Az egyik fognak a hegye kint van, 2 napja vettem észre mikor bekentem neki dologéllel. Szegénykém lassan egy hete szenved, napközben semmit nem tudok csinálni, folyton igényli a közelségem. Néha még ide se tudok eljutni a géphez. Este szerencsére azóta nem kell 3 óránként, csak 5 óránként.

Megnéztem tegnap, egyiknek a hegye van kint, de a másik fog helye is látszik, vagyis ott az ínye fehére, s onnan gondolom. Az is most kezd áttörni.

2011. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kislányomnak az első foga máj 25-én bújt ki,a párja 8 nappal később. Az hogy teljesen mikor fog kibújni,mármint az egész fog azt nem tudom,mert nekünk még csak a fele látszik. Mármint szélességében kibújt, csak a magassága nem. Na szóval érted!!:):):)

A felsők június 16án és 8 nappal később a párja.

2011. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!