Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elutaztatok 4es fel honapos...

Ha elutaztatok 4es fel honapos babatokkal par napra, mi az amit vittetek, hogy, otthon, erezze magat? Mindenkepp utazo agyba aludt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Mi vittünk utazóágyat (pelenkázós), és próbáltam úgy berendezni, ahogy otthon is van, továbbá a babakocsit, mert akkor még sokszor aludt abban is. Továbbá vittünk mindent, ami az etetéshez, fürdetéshez szükséges (ahova mentünk, ott csak zuhanyzó volt, egy felfújható bébimedencében fürdött.) Napközben próbáltam tartani a napirendet, és a rituáléinkat. Semmi gond nem volt vele.
2011. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

èn vittem a zanélös felhúzóját ami mindig az ágyon volt.

és ahogy elöttem írták.

habár fürdetöt nem vittem, mert azt megoldottuk pl zuhanyzással vagy ha nem akkor lemosdattam és késsz.

2011. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem 6 hós volt mikor mentünk

lavórban fürdött (zuhany volt)

pár játék babakocsi és mivel elölte is velem aludt így akkor is

és persze az alap csomag : pelus törlő ruhák stb... ja gyógyszer (lázcsillapító és a golyócskák )

2011. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!