Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pécsen hova érdemes vinni...

Pécsen hova érdemes vinni kisbabát babaúszásra? Van erről valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

Még lenne pár konkrét kérdésem is. Ha valakinek van erről tapasztalata, véleménye arra kiváncsi lennék. A válaszokat előre is köszönöm.


Mennyibe kerül? Mennyi idős kortól érdemes vinni? Elég a piciknek úszópelus, vagy esetleg kell baby fürdőruha?


2011. aug. 8. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem járok babaúszásra, de egy ismerősöm igen és tőle hallottam Pécsett 3 helyről: Hotel Kikelet, Hullámfürdő, és a Bánki Donát u. Ált. Isk.-ban. A Bánkiba járnak az ismerősömék, nagyon szeretik, neten nem nagyon hirdetik magukat (oktató: Arató Zoltán, ha felhívod a sulit, biztos adnak elérhetőséget).
2011. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a Bánkiba járunk. Őszintén nem túl nagy a tisztaság, de a társaság szuper és csak 1400 Ft volt egy alkalom, gyerekenként. Tehát akárhányan bemehettek és 1,5 óra alatt annyit vagytok bent, amennyit bír a baba. Mi 5 hónaposan kezdtünk, de már kicsit késő volt. 3 hónaposan ajánlják, az oltás után, ha jól tudom....Azóta egyedül merítjük a víz alá az 1 éves lányunkat és ha meghallja az uszis videót, már vigyorog. :) ui: elég az úszó pelus, dm-ben olcsón beszerezhető.
2011. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2011. aug. 11. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!