Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem a levegőre a 2...

Kivihetem a levegőre a 2 hetes kisbabánkat? Mennyi időre? Milyen ruhadarabokat adjak rá?

Figyelt kérdés
Kissé túl aggódom a dolgot mivel első gyerek, és nem tudom mi az ami elég, meg se fázzon, de le se izzadjon. Vagy még maradjak bent vele? Hét ágra süt a nap, persze a késő délutáni órákra gondoltam.
2011. aug. 8. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem fúj nagyon a szél, délután, egy nagyon-nagyon vékony hosszúujjú body-t /rugit/ingecskét adnék rá (h.ujjú a Nap miatt + vékony kissapka és 1 textilpelus betakarni.

Plusz vigyél vastagabb pokit is, ha hűvösödne hirtelen.


Én 2 hetesen már a nagyiékat örvendeztettem meg a picivel, uh nyugodtan vidd, nem kell túlproblémázni ezt. De megértelek, mert az első séta előtt én 2 napot halogattam, míg rákészültem :)) Nekem is első baba.:) Meglátod, hamar belejössz. Már az első séta után is sokkal magabiztosabb leszel.

2011. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kiviheted nyugodtan.

Nekünk a doki mondta, amikor kijött előszőr, hogy kivihetem, akkor volt 5 napos. (na persze már 3 napja kivittem minden nap, amióta hazajöttünk. Május végén született.)

A ruházkodás nehéz nekem is, body, egy vékony újjatlan rugi. (ma már nincs olyan meleg nálunk), sapi.

2011. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fokozatosan szoktasd a friss levegőre.

1.alkalommal csak 10 percre menjetek, aztán lehet egyre hosszabbra.

én mindig úgy öltöztettem, ahogy én kényelmesen éreztem magam + 1 réteg. ez lehetett egy vékony takaró nyáron. vagy body+rugi.

a sapka fontos még, ami a fülét is védi a széltől.


jó sétálást!

2011. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát igen, sapka eleinte mindig kell a hideg vagy a nap miatt :)

Body, melegebb rugdalózó, kiskabát, ha meleg van, akkor nem kell alá pulcsi. Melegebb takaró. A plusz egy réteg igaz.

Ha izzad a tarkója, akkor melege van.

Én mindig kivittem, kivéve erős szélben és ködben.

2012. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!