Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállajak még egy babát? 2...

Vállajak még egy babát? 2 sikertelen terhhesség után sikerűlt a harmadik. Amiből van egy 5 hós lányom. A párom szeretne még babát, én is csak én félek az előzmények miatt. Akik hasonló helyzetben vagytok, voltatok hogy döntöttetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran több vetélés után több sikeres terhesség következik. Ez olyan, mintha a szervezet "rájött" volna, hogy hogyan kell csinálni. Ha úgy érzed, hogy a testvérkéhez van erőd, akkor szerintem vágjatok bele.
2009. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt hallottam én is. Ha valaki nagy nehezen teherbe esik, a meddőséget a terhesség részlegesen vagy teljesen eltünteti (mi az, hogy részlegesen, nem tudom). Példát is láttam már: évekig küzdött egy babáért, mire sikerult, a második meg hipp-hopp, konnyen jött.
2009. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy sikeres terhesség (1997), egy sikertelen (2001), egy sikeres(2003), majd 2 sikertelen következett(2006,2007). Tehát 5 terhességből van 2 egészséges fiam. Én is gondolkodom még babán, de az előzmények miatt én is félek.
2009. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igazából szerintem ezt neked kell érezned! Mennyi erőd van hozzá ,és ha esetleg nem sikerül, akkor lesz-e annyi erőd, hogy ne keseredj el, hanem örülj annak a babának, aki mellett van! és nem utolsó sorban annak a férfinek, aki szintén mindenben melletted van! én sok szerencsét tudok csak kivanni, még több kitartást, boldogságot! A legfontosabb, hogy ne add fel, és ne érezd, hogy benned van a hiba, ha nem sikerül! Remélem összejön:-)
2009. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy elhalt iker terhesség,egy spontán vetélés egy méhen kivüli ez egymás után 1,5 éven belül.Majd ismét terhes lettem már 7 hónapos a babám.Tervezzük a tesót mert már 31 vagyok,nem adtam fel hogy 2 esetleg 3 babám legyen néha eszembe jutnak az előzmények de ha ezen parázok soha nem született volna meg a lányom és nem akarnék még babát.Próbáltam ,próbálok mindig pozitiv lenni,nem feladni persze mind ehez kell aki támogat mellettem van az én párom!
2009. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor vallald be a babat ujbol, ha 100 %-ig erzed, hogy szeretned! Addig ne vallald. A pici meg ugyis nagyon kicsi, szerintem meg ugyis korai lenne ujbol egy baboca.
2009. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!