Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig használtátok...

Mennyi idős korig használtátok a babakocsit?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a babátok, amikor már tutira nem kellett babakocsi?
2011. aug. 8. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2 éves és 3 hónapos okorában adtam el (születése őta ugyanaz a babkocsink volt), előtte még hébe-hóba használtam, de 2 éves koáig azért jó volt, hogy van.
2011. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2,5 éves koráig rendszeresen, utána 3 éves koráig már csak a hosszabb gyaloglást igénylő kiruccanásokra.
2011. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos koráig. Be jött a jó idő,aztán motorral mentünk,meg sétálva. Most adtuk el (most lesz 8 nap múlva 2 éves) ahogy takarítgattam a kocsit,életem bele kéreckedett,és mutatott az ajtó felé,hogy menjünk sétálni :( Olyan édes volt...Hát igen...ezen a ponton tudatosult bennem,hogy vége a baba kornak :( :)
2011. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A játszótér miatt használtuk tavaly nyáron, akkor egy éves volt a fiam(igazából a homokozós cuccok, gyümölcs hazafelé, meg néha nagyon elfáradt a bébi, és sózsákot nehéz volt cipelni(mert álmosság ellenére is ugrabugrált a kezemben)és már várandós voltam a tesóval.

De nem szerette sem a kicsi sem én.

Most a lányommal 4-5hónapos koráig használtam a kocsit, kendőzünk. A nagy 25hónapos, és szeptemberben kocsizott utoljára, akkor 15hónapos volt. Azóta, hogy önállóan jár, szoktatom a sétához, ha kell leülünk padra, pihenünk, de nagyon jól bírja(keleti-Blaha táv meg se kottynat neki).

Azért van még meg a kocsink, mert nem ér annyit, hogy kimossam a huzatot, de koszosan nem lehet eladni(télre gondolkodok egy könnyű sportkocsin a lánykám miatt, nem tudom miként lehetne hordozni, hogy ne fázzon, meg elférjen)...

2011. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!