Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba lehet étvágytal...

4 hónapos baba lehet étvágytalan a fogzástól?

Figyelt kérdés
2 hete alig hajlandó szopizni - akkor is csak 5 perceket eszik. A súlya is megállt, nyálzik, rágja az öklét. Egyébként jókedvű, de engem aggaszt ez az étvágytalanság.
2011. aug. 10. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
persze h lehet!!!
2011. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet nyálzás, ökölrágás zsibereg az inye de 6 hós kor alatt nincs fog. étvágytalanság szerintem nem lehet. olyan lehet hogy elkezd szopi közben ordítani.

de ilyen lesz mindig. van hogy hetekig rosszul eszik van hogy jobban nagyon változó.

2011. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3,5 hós a leányzó, mostanában nekünk is kínlódás az evés. :S Ő is nyálzik rendesen, mindent tesz a szájába, amit ér. Általában 3 óránként eszik, de volt mostanában, hogy 3,5 óra múlva nyűglődött, de nem kezdett el enni, aztán nagy nehezen sikerült összehozni. Nem feltétlenül étvágytalan, csak lehetséges, hogy elvonja a figyelmét a fogcsírák mozgolódása az evésről.
2011. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah igen, esetleg, ha megáll, próbáld meg kicsit később megint. Nekem volt mostanában olyan, hogy a fele tápszert megette, aztán nyűglődés, megcsináltam a rituálét, pelenka, játék, aztán fél óra múlva újra megpróbáltam, mert eléggé elkezdett kínlódni, akkor betörölte a maradékot.
2011. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, most nekünk is így zajlik az evés, hogy 5 perc szopi, ordítás, nyugtatás, pici szundi és kb. 1 óra múlva újra próbálkozás. A háromóránkénti evés szinte feledésbe merült. Ráadásul ketten vannak a drágáim (még csak az egyikük kínlódik), úgyhogy "élmény" az egész nap. :-))
2011. aug. 10. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!