Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, amikor az...

Mit csináltok, amikor az éjszakai ébredés után nem akar visszaaludni és szinte éberebb, mint nappal? A tiéd csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Kicsi, 6 hetes még, de tegnap napközben sem aludt, csak pihent a kezemben, ill. a séta során a babakocsiban. Este fél12-kor aludt el, hajnali 4-kor ébredt és azóta fenn van, majd leragad a szeme, evés közben is többször bealudt, de mikor leteszem, sír, nézelődik.

Most felvettem a hordozókendőbe, így pihen szuszog, de többször felriad, mocorog, aztán megsimizem és visszabújik.


2011. aug. 10. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

én is ezt. bebugyolálom még cicire teszem

simogatom .


7 hetes baba anyukája

2011. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt...sokszor 4kor kezdődött a nap, de volt, hogy hajnal kettőkor is altatgatni kellett mert "ki volt pattanva" a szeme....aztán beállt neki, most 10 hónapos, és tudja, hogy éjjel aludni kell:)De persze előbb állt be, kb 3-4 hónapos kora körül.
2011. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont tegnap hajnali 1-kor nem volt hajlandó visszaaludni. Én felkeltettem apát, hogy intézze el. Általában nagyon jól vissza tudja altatni, de most 1 órás próbálkozás után sem tudta. Végső elkeseredésemben magunk közé vettem és hozzábújtam, megfogtam a kezét, lábamat felhúztam a lábához, meg a fejem is a fejéhez ért és így elaludt. Remélem nem csinál belőle rendszert...
2011. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!