Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujszülöttnek milyen méretű...

Ujszülöttnek milyen méretű ruhadarabokat érdemes vásárolni a haza-hozatalra?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom azt mondta még a terhességem elején hogy az 50-es méreteket felejtsem el ne is vegyek,de attól tartok hogy a 62-es meg nagyon nagy lesz rá. Nem tudom teljesen mit lenne érdemes venni jobban csak a hazahozatalra kellene eldöntenem utána már akár vehetek is de mi van ha olyat veszek ami kicsi vagy éppen óriási? kérlek segítsetek,első babámat várom és annyira aggódom mert nem vagyok tisztában ezekkel a méretekkel.
2008. márc. 4. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem pár 56-os cuccot (ez ha jól tudom egy mérer 50-56 így kötőjellel), hát még azok is lógtak rajta. Pedig nem volt koraszülött, meg semmi. Nem kell belőlük sok, de a fiam 1, 1,5 hónapig ezeket tudta hordani.
2008. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi vittünk egy váltás 56-os, és egy váltás 62-es ruhát. 3500 g, 57 cm-vel született, és 3 hétig voltak rá jók az 56-osok. Nem is volt belőle sok.
2008. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!