Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kisbabáknak való...

Milyen kisbabáknak való mosóport és öblítőt lehet kapni? Milyet érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Végigjársz egy nagy multit rengeteget találsz belőlük..én is szoktam nézegetni,de a védőnőm azt mondta,hogy teljesen jó,ha azt használom,amit magunknak,csak a pelik öblítéséhez ecetet tegyek a mosógépbe,és ne öblítőt,mert az valami bevonatot képez az anyag felszínén,és csökkenti nedvességfelvevő képességét.Édesanyám is azt tanácsolta,hogy az elején csak textilpelust használjak,mert szinte minden szopizás után cserélni kell,és azt meg nem lehet eldobható pelenkával bírni anyagilag.
2008. márc. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt a babád bőre határozza meg.Lehet kapni bébiboltban babamosóport PL:Gabi(drága).Ha nem érzékeny a bőre,minegy milyen,csak háromszor öblítsd ki!

2008. márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a persil sensitivet ajánlanám, létezik olyan amiben már az öblitö is benne(silan). A ruhák jo illatúak lesznek és az öblitö helyett tiszta vizet használ a mosógép az öblítéshez, nem irritálja a baba bőrét.
2008. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Gabit használom mosószerben(700Ft) és öblítőben(500Ft) is.Szerintem kedvező az ára.

De a Dreft Sensitivnek is jó az illata.

2008. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!