Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisruhákon a 3m mit jelent...

A kisruhákon a 3m mit jelent (hány hónapos kortól-korig), mert van amelyik nagyobb és van amelyik kisebb méretre, mégis azt jelzi rajta, hogy 3m?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy 3 hónapos babának. De a méretre nem lehet adni. Az én fiam hord olyat, ami 80-as, de olyat is, ami 92-es. Ez ugyebár 3 méretkülönbség (80, 86, 92). És van egy nadrájgja, ami a cimke szerint 6-9 hónaposnak való, ő pedig 1,5 éves, és kimondottan nagy gyerek. Hát így döntsön az ember okosan.....
2008. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Sajnos tényleg nehéz, főleg ha még meg sincs születve a baba. Beleszeretsz egy kisruhába, azt írja rajta, hogy 3m, megvásárolod, közben meg azon drukkolsz, hogy mikor megszületik beleférjen. Mert úgy gondoltam én is, hogy ez nagyobb kell legyen mint egy újszülöttnek való méret, de van ami olyan kicsinek néz ki. Köszönöm a választ.
2008. márc. 5. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Újszülöttnek vegyél egy-két kicsit, szóval 50-56 os mértetet, aztán amikor már ki lehet vele menni, akkor hozzá is mérheted. Akkor már érdemesebb jopofa rucikat venni.
2008. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
50-es ruhát szerintem csak akkor vegyél/vetess/, ha nagyon picinek születik a baba, mert egy 3,5 kg-os babának az már kicsi.
2008. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!