Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnam a babamat leszokta...

Hogy tudnam a babamat leszoktatni az agressziv evesrol? Cumisuvegbol eszik, sajna tejem nincs. Rengeteg levegot nyel, es ezert nagyon sokat bukik is. Van valami otletetek? Valaki jart mar igy? Kinovi? (amugy 6 hetes)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz. Nem túl nagy a luk a cumin? Vagy nem túl kicsi? Mindkettő lehet ok. Próbáld ki kicsit kisebbel és nagyobbal is.
2009. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Milyen cumisüveget használsz?A cumi is lehet a hibás,lehetséges,hogy nagyon ömlik belőle és talán ezért habzsolja...

Pici fiam 3hónapos és még mindig az 1-es (újszülötteknek való) erősségű cuclit használjuk,mert az eggyel nagyobb használatánál alig bírta nyelni a tápit szegény.

2009. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, válts cumit, kezd egyel kisebb lyukúval. Én mélyebb hangon, a kezét fogva szoktam mondogatni szép nyugodtan hogy "lasssannn, lasssannn...", mintha ilyenkor nem falna annyira.
2009. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Az én kisfiam 9 hetes és Ő is cumisüvegből eszik tápszert mert már sajna nincs tejem, és mi is így jártunk. Volt hogy amit megevett az összest ki is hányta annyi levegőt nyelt a mohósággal. Meg kell tanulnia neki is a cumiból is enni.Nekünk az Aventes 1-es cumi vált be, és vagy háromszor megbüfiztetem evés közben addig csillapodik a mohósága. Próbálj ki több cumit.
2009. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyes aventes cumit hasznalok...bufiztetem...probalom mondogatni neki hogy lassan...de nem hat
2009. ápr. 14. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is volt ilyen probléma többször is. Én úgy tapasztaltam, hogy a kisebb lyukú cumiból nem jön annyira és ezért nem is tud habzsolni. És akkor volt még, amikor próbáltam kitolni az etetések közti időt. Ekkor nagyon éhes volt és ezért sietet.

2009. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat lanyok...probalkozom tovabb
2009. ápr. 14. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!