Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hós fiam nagyon nem szeret...

22 hós fiam nagyon nem szeret fogat mosni, nagyon keservesen este meg mosom neki de nagyon felületeesen. Nem vagyok vele elégedett?

Figyelt kérdés
mit tegyek?én már mostam elötte is hogy lássa és próbaltam másképpp is de nem akarja.
2011. aug. 17. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt a probléma, aztán pont fogkrémet kellett vennem, és csak Signal gyerekfogkrémet kaptam (2-6 éves korig valót). Na azóta nincs semmi gond. Ennek annyira szereti az ízét, hogy előre tátja a száját, csak hogy érezhesse a fogkrém ízét, sőt, délelőtt ő maga jön, és kéri a fogkrémet, fogkefét. :))

Lehet, hogy egy fogkrémváltás nálatok is megoldaná a problémát.

2011. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A doki nálunk azt mondta, hogy nem kell annyira alaposan megmosni(nem kell annyira tökéletesnek lennie mint egy csont fognál), mert a tejfog kihullik. Nem azt mondom, hogy nem kell mosnia(nálunk is mosás van reggel és este)de a lényege, hogy megszokja azt, hogy ez is a mindennap része.
2011. aug. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!