Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó e a pesztonka mellszívó...

Jó e a pesztonka mellszívó amihez orrszívó is van?

Figyelt kérdés
Gazdaságosabbnak tűnik megvenni együtt de nem tudom milyen,első babámat várom,de én idegenkedek az porszívós orrszívótól.Ha használ valaki ilyet kérem segítsen érdemes e ezt venni.Köszönöm.
2008. márc. 5. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm pesztonkát használt a kisfiával (bár a mellszívó részére sosem volt szüksége), én orrszívó porszívót használok mindkét fiamnál immáron három éve, és nagyon jó! Én kipróbáltam magamon, mert nekem is fura volt az egész, de semmi kellemetlen, és nagyon hatékonyan kiszívja a takit! A pesztonkát használó barátnőm is egy-egy erősebb megfázásnál elővette az orszit.
2008. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőm a pesztonkát ajánlotta, szerinte az a legjobb.
2008. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az elejétől kezdve ezt a mellszívót használatam, szerintem nagyon jó. Amikor már nem fejtem kölcsönadtam a barátnőmnek (más városban) persze pont akkor gyulladt be a mellem. Ekkor próbálkoztam kézivel, de semmire sem mentem vele. Szerintem a pesztonka a legjobb, hatékony és nagyon egyszerű használni. Én csak ajánlani tudom!!! (Az orrszívós része helyett porszívót használtunk, az jobban bevált.)
2008. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!