Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 7honapos babucink es...

Van egy 7honapos babucink es szeretnenk a masodik baba gyartasaba, el kell mennem elotte orvoshoz vizsgalatra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem érdemes elmenni.

Amúgy ha természetesen szültél csak akkor lehet ilyen hamar vállalni babát. Az orvosok ált min 1 évet javasolnak.

2011. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elsőnél minden rendben volt, miért kellene orvoshoz menni? Majd ha megfogan a baba...


Mielőbbi jó babázást!

2011. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

baba "gyártás"...uhh...

Érdemes megvárni amíg a szervezet regenerálódik, általában ennyi idő alatt azért igen, de a lelki része is megfontolandó...nem csak a tiéd, hogy akarsz mégegyet, hanem a 7 hónaposé is. Még annyira picike, szerintem minden gyerkőc megérdemli és szüksége is van arra, hogy egy ideig csak ő legyen, hogy családdá érhessenek. Bocsi az offért, csak tanács volt.

Mert terhesen pocakkal, stb, vigyázni kell, a rugdosódó, tipegni kezdő első baba meg nem épp hímes tojásként kezeli anyukát :))) Mostanában mondjuk sok családnál látom hogy amint az első felült, oké, akció folyt.köv. jöhet a második, azaz: a babagyártást. De tényleg csak jó tanácsként, érdemes végiggondolni hogy az első is még olyan pici, kell hogy csak az övé legyen az anyukája és apukája egy darabig :))

2011. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval tökéletesen egyetértek, nagyjából ezt írtam volna.A baba "gyártásától" kirázott a hideg:))Nekem ez olyan fura, amikor van valakinek egy pár hónapos babája, de máris szeretne tesót.Esküszöm, nekem sokszor még a kislányom is sok.Elképzelni se tudom, hogy hogyan boldogulnék egyedül 2 kicsivel..És most Ő a kicsi, megérdemli a maximális figyelmünket.Sem anyagilag, sem érzelmileg nem állunk még készen kis tesó érkezésére.Mert addig amíg pici, gyakorlatilag semmibe nem kerül.De ha iskolások lesznek..szóval hosszú távon kell gondolkodni szerintem.Én abba is bele szoktam gondolni, hogy megbirkózunk -e majd azzal, ha egyetemre megy.Nem lebeszélni akarlak, csak szerintem ez elég bátor dolog.Ha nincs panaszod, nem kell orvoshoz menned.Ha szoptatsz még, akkor viszont készülj fel, hogy nem biztos, hogy van peteérésed, sőt, általában nincs.Nem tudom, visszaállt -e már a ciklusod.Sok sikert kívánok, és tényleg nem okoskodásnak szántam, de arra készülj fel, hogy nem lesz könnyű.
2011. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Engem is, brrr:-(((

Szerintem rohadt korai a másodikat "legyártani".

2011. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam is 7 hónapos,és már az én fejemben is megfordult,hogy jöhetne a következő.De rájöttem,hogy még nem.eléggé fárasztó lenne,nagy pocakkal rohangálni utána.Meg szeretnék nagyokat játszani vele,és ne kelljen arra gondolnom,hogy jaj nehogy megrúgja a hasamat,meg ilyenek.Az egyik ismerősömnél 2 és fél év van köztük.És nagyon jó testvérek,szépen eljátszanak.Szóval én még várok egy évet..
2011. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Miújság a 2. babaügyben?:)

2012. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hello,hat meg aprilisban probalkoztunk de sajnos a 3.honapban meghalt a magzat,ugyhogy most kivarom szeptemberig es ujra probalkozunk,jarok futni,szedem a terhesseg elotti vitamint es varunk.a kisfiam mar 18honapos.nalatok??
2012. aug. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!