Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászás és a lila térdek?

Mászás és a lila térdek?

Figyelt kérdés
Kisfiam megtanult mászni, csak az a baj, hogy nálunk a lakásban kemény padlóburkolatok vannak. Laminált padló és járólap, így szegénykémnek nagyon lilák a térdei ill. valószínűleg fáj is neki a "mászás". Van játszószőnyegünk, de azon nem marad el és van hab-tapi szivacs is, de az egész lakást nem lehet beborítani vele. Van valami ötleteket, hogyan lehet kellemesebbé tenni a mászást? Nem akarom mindentől megvédeni, de már nekem fáj, amikor a kis térdecskéire gondolok.
2011. aug. 19. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor a babam kb. 5 honapos volt amikor kaptunk ismet egy korhazi csomagot kuponokkal meg mintakkal (kulfoldon elek de olyan mint otthon a felicitas???) abba volt egy ajandek terdvedo maszo babaknak. Nallunk nagyon bevalt. A reklam cetlin amit hozza tuztek azt irta, hogy barmely bababoltban kaphato. En nem vettem mert minket ez az egy is eleg jol kiszolgalt habar mar 9-10 honaposan elegge kinyult a sok mosastol es kezdett le-fel csuszni de ekkor mar nem akartam ujra beruhazni. Addig tokeletesen a terden maradt, ki van parnazva teljesen es jol raszorul anelkul, hogy a babat zavarna. Kb. Ilyenre gondolok:

[link]

Szerintem probald meg valamelyik bababoltba, biztosan kaphato. Sajnos nem elkepzelesem sincs, hogy mennyibe kerulhet.

2011. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huuu,nagyon jó amit az első belinkelt!!!

Nálunk is járolap van meg padló,de soha nem voltak lilák a gyerekek térdei,nekem ez egy kicsit fura hogy a tiédnek annyira. Nagyon érzékeny lehet a bőre

2011. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csill79 ***** válasza:
Nálunk is járólap van,de sose volt lila a térde,pedig már hónapok óta mászik ezerrel,azért kérdezz rá a dokinál szerintem.
2011. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Árnika krém a térdecskére.

Ha fájna, zavarná akkor nem mászna.

Mind a 2törpém nagyon ügyes, náluk mászás miatt nem láttam még lila foltot, rajtam több van, a nagyon meg a rohangálás miatt van.

egy játszós szőnyeg és egy 9dbos habtapi van a lakásban, a többi laminált padló és kő.

2011. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor a lányom elkezdett mászni, dettó lila volt a térde. :) Én egy nem használt zokninak vágtam le a talpát és azt húztam fel a térdére. Egy ideig jó, aztán igazgatni kell mert lecsúszik.
2011. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!