Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiúnak keresek...

Haramia kérdése:

3 hónapos kisfiúnak keresek őszi keresztelő ruhát! Milyen oldalakon érdemes szétnézni, mert eddig nem találtam csak olyat ami nem igazán tetszett?!

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

és sima fehér body+rugiban vittem, meg egy fehér anorák volt tartalékban.


használt ruhásnál láttam szép, ünneplő kis ruhákat.

2011. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idősen kereszteltettem a kislányomat, és én is itt tettem fel a kérdést, mert sehol nem találtam normálisat. Jelentkezett is egy anyuka és tőle vettem meg a keresztelő ruhát. Szóval azóta mi is csak egyszer használtuk keresztelőre, ha gondolod írj privit és küldök képet.
2011. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Brendonban nagyon aranyosak vannak, nem csak olyanok amiket egyszer használsz, hanem kis kötött pulcsi, kertész halvány gatyóval, később is felveheti, tehát nem pénzkidobás, mert nem olyan habosbabos, hanem akár családi összejövetelre, programra is jó, nem csak keresztelőre, de arra is tökéletes.
2011. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!