Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyes, ha a kisbaba cumiját...

Helyes, ha a kisbaba cumiját a szülő "mossa el"?

Figyelt kérdés

Tehát ha le le esti és a szülő bekapja,majd úgy adja a babának.


Egy éves babának sem jó és 1 hónaposnak sem?


2011. aug. 22. 08:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
38%
Nem helyes, mindegy mennyi idős a baba. Én nem csinálom, de tudom, hogy sokan vannak, akik igen. A baba persze nem hal bele, de minek vigyem át az én nyálamat annak minden tartozékával az ő szájába???
2011. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Ezt jól megírtam....:D


"le le esti"---->le ejti


reggel van még :D

2011. aug. 22. 08:19
 3/31 anonim ***** válasza:
38%
Én is elítélem a dolgot. Ha leesik és persze nem a homokba esik bele, lehetőségem pedig nincs megmosni, akkor simán megtörlöm és vissza adom neki. Tudom, hogy ez se jobb, de szerintem az én nyálam sem. Én se eszek más evőeszközével ez ugyanaz.
2011. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
Előző vagyok: Egyik ismerősöméknél az is természetes, hogy a gyerek cumis üvegéből isznak a szülők. Nekem meg minden bajom van még ha csak látom is.
2011. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem értettem, miért csinálják ezt az anyukák. A cumit le kell mosni, és úgy adni, ha leesett. Egészségtelen dolog még meg is nyalni, és úgy visszaadni. Én gusztustalannak is tartom, és idegesít, amikor ilyet látok.
2011. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%
Én már csak azért nem tenném, mert nekem sajnos a candida fertőzésem mindig emésztő és bélrendszerben van jelen. Ez egy szúrópróba szerű torokváladék mintából derült ki. Nem fertőzök én a világon senkit, mert a párom sem beteg és diétával tartom kordában. De mégsem szeretném a babámnak ezt átadni. Valamint, nem mindenkinek van szúrópróbaszerű vizsgálata, így nem tudhatják, h mit rejt a nyáluk. A herpeszfertőzésről meg már ne is beszéljünk, ami kezdetben lappang.
2011. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
59%

Én simán megtenném, ha nincs víz a közelben.


Ha burokban neveled a gyereked a vége az lesz, hogy költhetsz rá ezreket, mert allergiás, asztmás, ekcémás stb. lesz.

2011. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem, hogy burokban nevelném, ha a leesett cumit amennyiben nem homokba esik és nem tudom megmosni engedem neki, hogy visszarakja a szájába. Ha a lakásban esik le, akkor meg meg se mosom.
2011. aug. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
isznak a cumisüvegéből?ezt hogy kell érteni?
2011. aug. 22. 08:33
 10/31 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy pl. séta alkalmával ha az anyuka nem visz magának inni, akkor simán iszik a cumis üvegből a cumin keresztül. A bele töltött innivalót a cumin keresztül kóstolják meg. A gyerek nem irigy, ha ő iszik akkor belenyomja a szülei vagy a közelbe lévők szájába az üveget, hogy ő is igyon. Ilyenkor simán eleget tesznek a gyerek késrésének.
2011. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!