Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetesem ma egész délután és...

8 hetesem ma egész délután és este ordít! Megőrülök! Mi baja? Nem beteg, nem éhes, nem szomjas, nem szúrja, nyomja semmi, ruha nem zavarja, pelus mindig rendben, mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem jellemző rá ez egyébként. Ja, és nem is a hasa fáj, nem hasfájós! De már szétmegy a fejem, sajnálom is szegényt, de legszívesebben elmennék a házból!!!!!!!!
2011. aug. 23. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy a hőség a baja
2011. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fürdesd meg, vagy vidd ki egy kicsit levegőre, világosból-sötétbe. Nálunk segített, ha egy kicsit ki tudtuk zökkenteni a helyzetből, bár ennyire durva nem volt soha a helyzet. Lehet csak ez a rendkívüli meleg viseli meg őt is.

Egyébként a hasfájás szokott délutántól kezdődni, de azt írod, hogy nálatok nem hasfájós a baba.

2011. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon meleg van, lehet az a baja. Nekem 5 hónapos a lányom és egész nap nyűglődik szegény a meleg miatt. Aludni is alig tud.
2011. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyatejes? Azt tudtátok, hogy a nagy meleg megváltoztatja a tejet? Emlékszem annak idején édesanyám kapálásból jött be, ki volt melegedve, és egy lavór hideg vízbe tette a lábát mielőtt húgomat megszoptatta volna.Ő mondta akkor, hogy nem jó felhevült testtel szoptatni.
2011. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem a meleg lehet, de a hasfájás sem kizárt csak mert eddig nem volt neki. Az én kisfiamnak is volt pont ennyi idősen egyszer csak olyan hasfájása hogy este6tól úgy 11-éjfélig sírt aztán elaludt.4 napig minden este ez volt, aztán nekem adtak rá cseppeket, azóta az esti tejébe teszem és nincs ez a gond.
2011. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meleg van...nem viseli jól...
2011. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Huhhhhhh......na most sikerült letennem a kiságyába.

Fürdetés közben csendben volt, úgyhogy miután kész voltunk még sokáig locsoltuk vízzel, majd ráadtam egy lyukacsos body-t, most abban alszik. Csak a meleg lehetett a gond :(

Ha nem takarom be, nem lesz baja??

2011. aug. 23. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány fok van nálatok? Én talán egy pelust rátennék. Meg én szoktam nézni a babám bőrét, ha hűvös, akkor betakarom. Én hosszú nadrágban+zokniban altatom a kisfiamat, de nálunk jó idő van, megy a klíma és így nem takarom be, takaró helyett van a hosszú nadrágja.
2011. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz,gondolom nem megy a légkondi szóval min. 25 fok tuti van nálatok is.
2011. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!