Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg van olyan anyatejes...

Tényleg van olyan anyatejes baba akinek nincs minden nap széklete?

Figyelt kérdés
Oké, hogy a napi 7 meg a 7naponta 1 is rendben van. Na de létezik is ilyen baba aki ennyire ritkán kakilna? Eddig minden evés után volt, aztán már csak napi 1, és most már 2 napja semmi. Kicsit aggódom, még csak 6 hetes a lányom.
2011. aug. 24. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt, hogy egy hétig ne lett volna kaki, de kb 3 naponta volt. Aztán előfordult olyan is, hogy napi 4 volt. Egyelőre ne aggódj!
2011. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőséknél 9 nap volt a csúcs..,nálunk csak 5.

Az átlag a gyerekeimnél 3 nap volt, de akkor többször is telepakolta a pelust, sokszor nyakig:)

Ne aggódj, teljesen rendben van, esetleg tornáztasd kicsit, hátha beindítja a perisztartikát!

2011. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden nap tornáztatom, mert hasfájós szegénykém, de nem jön neki csak sok puki. Mondjuk pisivel rendesen telerakja a pelust. Miután pár napja telerakta a hordozót, nem gondoltam volna, hogy hiányozni fog a kakis pelus :D
2011. aug. 24. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

az anyatej rendkívül jól hasznosul ezért van az h nem minden baba kakil naponta


spec a fiam szint az elejétől csak 2-3 naponta kakilt majd később volt olyan is h hetente egyszer nem mondták h baj lenne

2011. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
igen van, nekünk a rekord 8 nap volt, nem volt semmi baja.
2011. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose kakilt sokszor, viszont egyszerre sokat. Volt hogy míg csak anyatejes volt, 5 napig nem volt semmi, de már feszengett, úgyhogy akkor hőmérőztünk. Később szépen beállt a napi 1-re, azóta is ennyi van. 3 éves lesz.
2011. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
A lányom 4-5 naponta kakilt 6 hetes korától míg csak anyatejes volt. Én aszalt szilvát ettem (pedig de úúútálom) az egy kicsit őt is meghajtotta, és így tudott magától kakilni.
2011. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg van. Az én lányom ilyen volt.

Ha már nagyon kínlódott, akkor kúpot adtam neki.

A végén beállt úgy a rendszer, hogy 5 naponta kakált magától.

2011. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni amit az előzőek írtak, van ilyen, nem is ritka. Egy ismerős családban 2 hét volt a rekord, nem is fért egy pelusba, és épp étteremben voltunk. Kb (nem emlékszem pontosan, kb 1o éve lehetett)3 hós lehetett a kicsi, kizárólag anyatejes.
2012. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!