Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad a 7 hetes babával egy...

Haramia kérdése:

Szabad a 7 hetes babával egy szobában ventilátort használni, ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Egyébként felmenne 32 fokra is a hőmérséklet a szobában mert tetőtéri a lakás. A kiságyától 3 méterre megy és másfelé fordítva.
2011. aug. 25. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha messze van tőle és nem telibe rá,akkor használd nyugodtan kis fokozaton.Mi is használtuk annak idején és nem volt gond vele.
2011. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezen dilemmázom 3 napja. Az enyém 8 hetes. MAjd megőrülök a hőségtől, arról nem beszélve, hogy ő meg szinte egész nap ordít, alig eszik, már azt sem tudom hol tartunk az evésekkel, nem bírom követni. Eszik egy kortyot, ordít, aztán szomjas, aztán mégse, aztán azt hiszem elalszik, de rázendít..........

Csak a hőség lehet a baja. A tiéd is ilyen?


Én arra gondoltam, a kiságyától kb. 3 méterre, a falhoz fordítva, vagy...szal nem az ő irányába forgatná a levegtőt...de még nem mertem bekapcsolni.

2011. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
...igen itt is ez megy, ezért döntöttem mostmár mellette. Hiába iszunk, evés közben teljesen leizzad, bealszik 5 percekre de visszaébred és sír, olyan "semmisejó"-kedve van, miközben elméletileg minden rendben, úgyhogy már csak a melegre tudtam gondolni...be is üzemeltem a ventilátort, messze tőle, ellenkező irányba fordítva és kb. 30 perce csendben, nyugodtan alszik...
2011. aug. 25. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, arról nem is beszélve, hogy a monoton zümmögés nyugtatólag hat a picikre (ún. fehér zaj).
2011. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a kánikula kezdetétől használjuk, semmi baja a kisfiamnak. 7 hónapos. Kb. 3 méterre van tőle, forog (álló ventilátor) és a legkisebb fokozaton mozgatja kicsit a levegőt.
2011. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!