Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ágyat ajánlanátok 15...

Milyen ágyat ajánlanátok 15 hónapos, éjjel forgó, vándorló, többször is felébredő babának?

Figyelt kérdés

Ha tudtok,linkeljetek légyszi!

120x60-as kombi kiságyunk van : [link] , de már most szűknek tűnik,a kisfiam éjjel gyakran felébred,mert nem tud keresztbe fordulni benne,mint kisebb korában...


2011. aug. 25. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért jó, mert nagyon kényelmes és leesés kizárva, nekünk van, szeretik a gyerekek:

[link]


Sokat mozgolódó lányom 15 hósan ezt kapta, több méretre állítható, nagyon szereti:

[link]


Meg méz ez is tetszett, amikor a lányom ágyát vettük:

[link]


Az utólsó azért tetszett, mert elég komoly leesésgátló oldala van, az én sokat forgolódó lányomnak jól jönne, viszont nem mertük bevállalni, mert a kisfiam még pici, így is mindenre fölmászik, ha erre is megpróbálná, abból nagy baleset lenne. Így maradtunk a normál magasságú verziónál.

2011. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

nem kötekedni akarok, de szerinted normális az, hogy keresztbe fordulva alszunk? csak mert ha most megszokja, hogy ahhoz kicsi az ágy, akkor nem lesz rá igénye.

de ha szerinted az, akkor legjobb ha a szobájába a földre simán 2-3 matracot leterítesz, onnan nem tud leesni, forgolódhat csak ez visszaüthet felnőtt korában mikor egy egész szoba kell az ágynak :/


a ti ágyatok tizenéves korig jó, én biztos nem cserélném le ilyen kicsi korában

2011. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az első válaszolónak a linkeket!!!

Kedves második! Igazad van,én sem örülök,hogy így alszik a fiam,és nem szívesen cserélném le az ágyát. Viszont éjjel 1-2-3-4 óránként felkelünk hónapok óta,én már nagyon szeretném,ha végre átaludná az éjszakákat és legalább ezt az okot ki tudnám zárni valahogy... Nappal jó nagyot alszik a mi franciaágyunkon,ezért gondoltam,hogy talán kinőtte a sajátját. Nem tudom,mi a jó megoldás!

2011. aug. 25. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Úristen!!!!

Tizen éves koráig 60x120-as ágy...:)))))

Na ne...

Nekem most lesz 16 hónapos a fiam.Még nem volt 1 éves amikor lecseréltük az ágyát(60x120), mert egyszerűen, nem volt benne mozgástere.Ha fordult egyet koppant, ha a másik irányba akkor is koppant...

Nem is értem, miért baj, ha egy kicsi gyerek keresztben alszik...és akkor mi van???Attól még normális felnőtt lesz belőle!


Én vettem neki egy 70x140-es kiságyat.Rácsos, de ifjúsági ággyá alakítható. Sokkal kényelmesebb tágasabb, nem üti be annyiszor magát ha forgolódik.

Mi még rácsosként használjuk.

Vegyél nyugodtan nagyobb ágyat a babádnak.Az nem jó senkinek sem, ha nem tudja kipihenni magát!

2011. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, kedves 3. megnézted a linket??? ez ifjúsági ággyá alakítható kiságy!
2011. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg ifjúsági ággyá alakítható,de 60 cm széles fekvőfelület elég szűkös,nem?!
2011. aug. 27. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Férjemmel a francia ágyunk 120 cm, ez egy teljesen általános méretű franciágy. Ha két felnőtt embernek elég 60 cm per fő, akkor egy kisgyerkőcnek is elég kellene legyen, de azért megértem a prolémátokat, mindesetre mondok valamit:


Én kisfiam egyéves, szintén vándorol, mozog alvás közben. De nem csak keresztbe, hanem mindenfelé. Azaz: vehetnék én neki akár 200 cm széles ágyat is, ha elér a falig, úgyis felkel. Lehet nálatok is így lenne, tehát pénzkidobás a nagyobb ágy szerintem. Ha elténfereg alvás közben az ágy széléig, tökmindegy milyen széles, úgyis falhoz lapul a lába vagy a kis feje és megintcsak felébred :)

2011. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

120cm-en ketten??? Minden elismerésem, mi 160-on alszunk ketten és kicsinek érzem sokszor. Pedig nem vagyok egy nagydarab, csak hát forgolódom rengeteget. :-)

Kérdező, első válaszoló vagyok, nekünk a nagyobb hely bejött a gyerkőcnek, az én lányom se tudott aludni a rácsos ágyban, a nagyobban meg igen.

2011. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!