Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érezte már valaki azt, hogy...

Érezte már valaki azt, hogy többet nem ir választ a pontozások miatt?

Figyelt kérdés
Szivem lelkem kiteszem és mégis lepontoznak!Pedig még nem irtam soha,hogy ki mit tegyen.Csak azt,ahogy én csináltam!Lehet ez a baj? Nem nézem le a másikat.Két angyalka anyukája.
2009. ápr. 17. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek. Ha a pontozás nem objektív, nincs értelme,csak felbosszantja a jószándékú segíteni akarót.
2009. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Én már volt, hogy ideírtam, hogy többet nem írok. De aztán csak írtam :) Amúgy ez a pontozósdi nekem is az agyamra megy. Amíg ilyen dedós emberek járnak ide... Nem képesek értelmes felnőtt ember módjára arra használni a pontozást, amire való. Pl. fel nem foghatom, hogy lehet nem hasznos az a válasz, amikor a "Hogy hívják a gyerekedet?" kérdésre odaírom, hogy Kriszitán. Meg az összes többi is. Nem arra kell pontozni, hogy tetszik-e, hanem hogy a kérdésre az adott válasz hasznos-e. Meg kéne már szüntetni végre ezt. Még azt bírom, hogy pl. a Családi kapcsolatokban valaki panaszkodik a férjére, hogy így meg úgy milyen bunkó, és meg merem jegyezni, hogy lehet, hogy nem ok nélkül, akkor a béka segge alá vagyok pontozva, pedig nem is bunkón fogalmazok. De a kedvencem az volt, amikor volt egy ilyen kérdés, hogy van-e a majonézben mustár (étel-ital kategória), én meg odaírtam, hogy van. Erre le lettem pontozva, mert a sok hülye nem tudta hogy van. Pedig rá van írva a boltira is, és a receptben is szerepel, hogy kell bele. De azért az én válaszom a nem hasznos, a sok hülyéé meg a hasznos, puszátn azért, mert ők vannak többen.

De itt a Gyerekvállalásnál is sokszor tapasztalom, hogy épp csak leírom, hogy én mit hogy csináltam, sose írom, hogy azt úgy is kell, és már le vagyok pontozva, ha az nem felel meg a legúlyabb trendeknek.

2009. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Egyet ertek,neha mergemben napokig fel sem jovok,ugy felidegesitem en is magam.Amugy a majonezhez tenyleg kell mustar!Igazad van...Neha en sem ertem h ki mi alapjan pontoz...fel vagy le...nekem is volt olyan h elso valaszado voltam leirtam a tapasztalatomat...vagy bar mi es lepontoztak...viszont 2vel lejebb is szinte szorol szora azt irta a masik valaszado de ot 100%-osnak pontoztak.
2009. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
engem a pontozás nem érekel.Leírom a véleményem,v. hogy én hogy csinálom és kész.Azért néha tényleg érdekes ez a pontozósdi,jót mosolygok rajta,pláne,amikor 99%-ig biztos vagyok abban,hogy jó a válaszom.
2009. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

hol lehet azt látni, hogy lepontoztak???

és mit is jelent ez?

2009. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Állandóan úgy érzem, hogy én már nem írok többet!

Pont ma is ez történt...Bosszúból jól lepontozott...

Nem érdekelne, de ahogy már írtam egyszer, nem a pont alényeg, hanem az, hogy azért mert állandóan lepontoznak, ezért egyre kevesebb %-ban adok hasznos válaszokat, és bizony én is megnézem, hogy egy 50 vagy egy 90%-os válaszadótól kaptam a választ. Hát csak ezért akadok ki mindig.

Van egy pár ember itt, akiknek ilyen okok miatt nagyon kevés százalékuk van, és a kutyát nem érdeki a válasza.

Egyébként nekem is gyerekvállalás-nevelés a kedvencem. Iszonyatosak a csajok néha...

2009. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Tudjátok, én sokszor azt veszem észre, hogy aki lepontozza a válaszokat, lehet, hogy el se olvassa, csak mondjuk az összeset vagy minden 2-3. választ lehúzza. Az engem is nagyon zavar, amikor egy olyan kérdésnél, hogy mi a babád neve vagy ajánljatok fiú, ill. lány neveket, lepontozzák a válaszokat. Amiatt is szoktam néha bosszankodni, amikor valaki bődületes marhaságot ír és átsiklanak rajta, én meg leírom, hogy nálam mi jött be a gyerekeknél és le vagyok pontozva, pedig csak a saját tapasztalatomat írtam le, nem azt, hogy kedves kérdező, ezt csináld.. Sokszor meg úgy látom, hogy ha valakit lepontoznak, mert tényleg furcsa dolgot ír, akkor a valóban hasznos válaszokat is lepontozza kicsinyes bosszúból..úgy, mint az ovisok..nevetséges. Hát, nem ártana, ha a kérdező maga dönthetné el, hogy a kérdésére adott válaszok közül számára melyik használható és melyik nem.. Amúgy én nem szoktam pontozni se föl, se le, mert ha nem én kérdezek, nem gondolom, hogy tisztem lenne, hogy eldöntsem, hogy a kérdező számára melyik válasz hasznos. :))) Ja! A majonézbe tényleg kell mustár, elég nevetséges, ha még ezt se tudták és pontozgattak :))))))
2009. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Én pont ma készültem ki ettől:(

Megkérdezték kinek milyen fiú és lány név tetszik!

Leírtam, hogy a kisfiamat Marcellnek hívják, ha lesz kislányom őt meg Aidának!


Válaszom: nem hasznos! Pfff...

2009. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Jaj istenem, mi lesz most veled. Tényleg fontos ez?
2009. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
91%
Hmm hát igen, nem mintha ez az oldali pontozás lenne életem legnagyobb problémája, csak akkor is idegesítő még ha nem is engem pontoznak hanem mást akiről én, és minden(normális) ember látja hogy teljesen jó választ adott főleg olyan kérdésekben ami tényleg a TE véleményed kéri, melyik szin a kedvenced? piros! Nem hasznos.. hát erre nem tudok mit mondani! mindegy hát ha valakinek ez jol esik csinálja...:)
2009. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!