Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ugye normális, hogy 13...

Az ugye normális, hogy 13 hónapos Kisfiam a bölcsibe való beszoktatás mellett nagyon anyás-apás lett?

Figyelt kérdés
Sajnos szeptembertől muszáj visszamennem dolgozni,így a múlt héten elkezdtük beszoktatni egy magánbölcsödébe 13 hónapos Fiacskámat.Először csak 1 óra,majd 2,egyre több,most a második héten fél 1-ig maradt reggel 8-fél 9-től,ott ebédelt,majd itthon aludt utána.Napi egyszer alszik,kb 2 órát.Van 3 nagy testvére,17,14 és 9 évesek,imádják egymást,de míg eddig bármeddig eljátszott,szórakozott velük,bújt hozzájuk,most csak én és a férjem foghatjuk,ha meglátja a testvéreit mosolyog,nevet nekik,de nem megy oda hozzájuk,hanem sikít,és bújik hozzánk...vitték eddig játszótérre,stb,most sír,visít,ha elviszik mellőlünk.A 14 éves lány,Őt nagyon mélyen érinti,hogy egész nyáron együtt voltak,most még lehetnének,de a Pici nincs meg velük,hamarosan suli,4-ig lesz bölcsiben,és alig lehet vele.Ugye,ez teljesen normális?A nagyok 3 éves korukban mentek oviba,addig itthon voltam velük,de nagy társaságba járók voltunk velük is,és így nem okozott gondot a beszoktatás...
2011. aug. 26. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A én kicsim még mindig ez csinálja. Januárban kezdtük el beszoktatni. Normális.
2011. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:
Igen, pláne, hogy egyébként is a szeparációs szorongás időszakában vagytok... Nem annyira szerencsés az időzítés, de gondolom nem örömödben döntöttél így. Meghát ez a fajta elválás mindig nehéz. Az enyém 2,5 volt, mikor bölcsibe ment, de őt is nagyon megviselte. Mondjuk mi ki is vettük 2 hónap után és fél évvel később ment csak újra, de akkortól már magánba. Most meg az ovin aggódunk mi is.. Sose egyszerű ez. :S
2011. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!