Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a fiammal? Valami...

Mi lehet a fiammal? Valami örült nagy hatalmas foltok jöttek ki a lábán, már a talpán is, ugytünik viszket is mert vakarja. Szúnyogcsipés lehet? Hatalmas folt 4 helyen is.

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vörös, elmosódott szélű folt? Mert akkor lehet pl. csalánkiütés, az viszkethet is. Gondolom, ha nem múlik, úgyis megmutatod dokinak. Lehet, valamire allergiás, akár szúnyogcsípésre is.
2011. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ilyen elmosodott foltok.de mire lenne alergiás.20 honapos,már szinte mindent eszik,nem adtam már uj ételt,max.esetleg paradicsomra tippelnék,eddig nem ette tegnaptol meg igen.esetleg az lehet?de az okozna ilyet nem értem?
2011. aug. 28. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ételre, bár a csalánkiütés úgy tudom, csak ételtől jön ki. Az én fiamnak amúgy is van gond a bőrével, de rajta is meg szoktak jelenni váratlanul ilyen foltok. Azt mondja a bőrgyógyász, hogy ezt akár por is okozhatja vagy a víz. Ha Calcimusc/Fenistil mellett sem múlik, jobban jársz, ha megmutatod dokinak, szerintem.
2011. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!