Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen születésnapi ajándékot...

Milyen születésnapi ajándékot vegyek 1 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerelőasztál?

én 10.00ftért fogok vennni, 50szerszámmal, ha nem is most pár hónap múlva használni fogja

2011. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezeket vettük és azt kell mondanom megérte:

1, Fisher Price tanuló autós szimulátor

2, Fa építőkocka amit nem kell egymásba rakosgatni(jó vele pici tornyot építeni utána eldönteni, nálunk "kacagórohamot" kap a gyerek utána meg mi is)

3, repülő modellt(imádja őket)

4, homokozó készlet

5, edények, mert fiú létére imád "főzőcskézni"

2011. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem a te kisfiad, és nem akarod túlszárnyalni a szülőket, de mégis jót akarsz venni, akkor szerintem Lego Duplo malacos szettet a Tesco-ból 690 Ft-ért.

Több mint valószínű, hogy lesznek legói, mert azt minden gyerek imádja. Az én 1 éves lányomnak 3 ilyen kis szettje van, direkt a figurák a lényeg, ezekkel még építkezni nem lehet, és minden nap játszik velük. Nagyon szereti őket. Itt van kép: [link]


Máshol ez a szett 1.200 Ft-nál kezdődik. Ma néztem a Tesco-ban, még mindig 690,- .

2011. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is most lesz az 1 éves szülinapja és mivel van nagyobb tesó, így a felsoroltak közül mind van.Mondjuk szert autókázni és lehet veszek neki nagy kukás autót!
2011. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és persze teljesen biztonságos, nincsenek apró, lenyelhető részek benne, nyugodtan rágcsálhatja. :-)
2011. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22:10-nek


Milyen csomagolásban van, hogy megtaláljam gyorsan. Szerdán megyek remélem még akkor is 690 lesz! :D

2011. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel a nagytesótól a világon mindent megörökölt, ezért egy nyitott hátuljú dzsippet kapott (kb 30 centi hosszú, szóval jó nagy) és imádja, jó hogy mindenfélét bele tud pakolni és furikázza a duplo/playmo emberkéket meg a kisautóit vele.

Imádja, hogy részlethű és tudja tekergetni a kormányt, csillog a "krómozása" stb, és hogy NAGY.

Mi a playmobilt és a duplot is gyűjtöttük/gyűjtjük nekik, tényleg jó dolog, hogy mikor hogy adódik éppen, olyan értékű kiegészítőt vesz hozzá az ember. De mondok valamit a spórolósabb kedvűeknek: a duploval kompatibilis a JDLT építőjáték (dzsungeles szettek vannak nekünk) a hello kitty építők és a MegaBloks Mikro építők. Ez utóbbiból nekünk Dora the explorer szettünk van, és kb feleannyiba lerült mint a lego-s dora és teljesen összeilleszthető. Verdás Mega bloksunk is van és az is olcsóbb volt kb harmadárral mint a lego. Tényleg jut eszembe, a fiam azt is imádja, már egyévesen is játszott velük.

2011. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22:10-es vagyok, a játékoknál kell nézni, ahol a legók vannak, és ilyen a doboza:


[link]

2011. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22:10-es köszönöm!:D
2011. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!