Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnám kezelni a babám...

Mivel tudnám kezelni a babám nyakát, ami az izzadságtól piros és kipállott?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a kislányom és nagyon csúnya a nyakán a "hurkái" alatt a bőre. 2 csíkban is kipállott, piros, biztos érzékeny is neki. Eddig napközben többször szárazra töröltem majd hintőporral bekentem. Talán kicsit jobb, de múlni nem múlik. Mit ajánlanátok még? Ennyire melege lenne és persze mivel ott nem szellőzik a bőre, így ki tud pállni? Vagy mitől van ez?
2011. aug. 30. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen, és én is behintőporoztam. Csak nem múlt el, és csodálkoztam, hogy miért nem. A hintőpor is dörzsölte, ahogy megizzadt és forgatta a fejét. (pedig nem gagyi hintőport használunk)

Ez után én este fürdés után nem hintőporoztam be neki, hanem bekentem Sudocream-mel. 2 nap alatt rendbehozta, és azóta sem jött vissza.

Próbáld ki te is, remélem használ!

2011. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A folyékony hintőpor talán segítene. Fürdés után is alaposan felitattam róla a vizet, törölni nem szabad mert az csak megsérti a vékonyka bababőrt.
2011. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Nálunk is ez volt a helyzet és ami bevált hogy fürdés előtt a nyakát,hajlatokat bekenem neki babaolajjal,majd fürdés után szépen szárazra törüljük, másnap egyáltalán nincs kipálva neki a nyaka. Ezt is érdemes kipróbálnod!
2011. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fürdés után kentem vékonyan Sudo-val - hiszen hámosít és szárít - pár nap alatt renbejött. Megelőzésnek használom az olajat.
2011. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor a melegtől kipállott, azt mondták olajat ne használjak. Neogranormon kenőcsöt ajánlott egy ismerősöm, akinek a kisfiammal egyidős babája van. Az bevált, s most a melegtől majdnem az egész teste ki pirosodott, doki szerint már el kellene múlnia, s kamillateát ajánlott, hogy napközben azzal mossam meg a testét.
2011. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
SUDOCREAM! 1 nap alatt elmulasztja!!:-)
2011. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sudocream! Mindenre jó.
2011. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!