Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot kaptatok az...

Milyen ajándékot kaptatok az ismerősöktől/családtagoktól miután meglátogattak Titeket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Mármint mire? Szülinap, névnap?
2011. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött látogatására gondolsz? Mi mindenféle dolgot. Pelenkát, főleg ruhákat, és kiscipőt is, ami spec másfél évesen lett jó rá, de akkor nagyon jól jött, mert nem kellett venni, ráadásul nagyon jófajta, minőségi kiscipő volt.
2011. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a családban 3-4 kisgyerekes közeli rokon van, úgyhogy jól tudták, hogy miket érdemes hozni, hülyeségeket (bonbon, stb) nem hoztak - rengeteg pelenka, popsitörlő, babaruhák, ilyesmi - és megkérdezték előre mit hozzanak, ill. milyet - de rájuk bíztam, mert tapasztaltabbak voltak, mint én első babásként
2011. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen újszülött látogatására:)
2011. aug. 30. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Én kifejezetten kértem,hogy ne nagyon hozzanak semmit!

Nem szerettem volna költségbe verni senkit azért,mert gyereket szültem. Az olcsóbb dolgokat (pl. ruha) tucat számra megvettük már, drágább dolgokat meg nem vártam el senkitől.

Mondtam,ha már hozni akarnak,hogy gyümölcsöt, üdítőt, képes lapot jókívánsággal.

2011. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kolegaim osszepotoltak (15-en vagyunk az irodaba a csapatba) es mindenfelet beletettek egy hatalmas dobozba: popsikenocsot, popsitorlot (3 fajtat) fultisztito palcikat, muanyag tarolo edenykeket a fagyasztashoz kesobb, pelenka kupont, par darab kis csorgot, babapudert, babaolajat, 4 db kis rugit, egy csomag eldobhato egyszer hasznalatos eloket, eteto kanalakat, kistakarot, 3db kistorolkozot, ennyire emlekszem de lehet valamit kihagytam. :) A fonokomtol egy csekket kaptam ami a kisfiam nevere lett megirva es rakerult az o szamlajara + egy csokor viragot. Fonokom nem latogatott meg szemelyesen, futarszolgalattal jott a virag es a csekk.

Mire hazajottunk ferjem beszerelte a meglepetes mosogatogepet ezt kaptam tolle es edesanyamektol ajandekba. Edesanyamek ezen kivul vettek par darab rugit, egy pluss nyuszit es edesanyam horgolt par dolgot a kisfiamnak (ez a hobbija)

Ocsemtol es a baratnojetol kaptunk babahintat es egy forgot a kisagy fele.

Anyostol es apostol penzt kaptunk a baba szamlajara es egy pluss macskat amin csattok vannak, ez a kisfiam jelenlegi nagy kedvence mert imadja ki-be csattolgatni.

Ferjem legjobb baratjatol penzt kapott a kisfiam a szamlajara meg egy jatszoszonyeget

Sogoromtol es sogornomtol penzt kapott a kisfiam + 1 baba konyvet meg kengurut.

Legjobb baratnomtol csokit kaptam meg a kisfiam kapott 2 kis nadragot es egy pluss macit. Tolle kaptuk az angelcare legzesfigyelot amit meg szuletes elott ideadott.


Kulfoldon elunk es itt szokas a penz adasa a gyerek szamlajara. Ezt csak azert irtam le, hogy nehogy valaki megkovezze a valaszomat emiatt. En is meglepodtem.

2011. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pelenkát, popsitörlőt rengeteget, kisruhákat, előkét, aranyláncot...
2011. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi nem kaptunk egyik családtól se semmit. :(

5 hetes volt, amikor lementünk az öcsém ballagására, akkor se kapott még egy zoknit se a kisfiam. Nagyanyámék még a telefont se emelték fel, hogy gratuláljanak, amikor megszületett.

3 hónapos lehetett, amikor jöttek anyukámék, hoztak egy nadrág póló szettet, ami kicsi volt rá, és egy napozót, ami meg nagyon nagy, másfél éves gyerekre való.

Anyósomék névnapjára hoztak pár ruhát a kínaiból. Az első mosás után úgy néztek ki, mintha a kutya szájából rángattam volna elő. :( A párom tesója hozott néhány játékot, egy hintát és adott pénzt, abból vettünk neki játszószőnyeget.


A férjem egyik nagybácsija hozott pelenkát és gyümölcsöket. Egy régi kollégájának 1 hónappal idősebb a kisfia, mint a mienk, tőlük is pelenkát kaptunk, babaollót, zoknit.

A születése előtt több mindent kaptam a kolléganőimtől és érdeklődőbbek voltak, mint a családunk.

2011. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hali! Legjobb barátnőm hugától több garnitúra használt babaruhát, szinte nem vettünk új ruhát. A saját nagymamám állta a bababútort és az első fülbevalót. Keresztapjától pihenőszéket, anyósoméktól pelenkázó betét és ágyforgó. Barátnőmtől kapta a játszószőnyeget. A szomszédoktól pelenka,popsitörlő,fürdetők stb. további barátoktól ruhákat! Anyukámtól a nagytakarítást és a baba születése óta a rengeteg segítséget,amit nagyon köszönök! :)
2011. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!