Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan működik a bölcsibe...

Hogyan működik a bölcsibe adás? Nagyobbik lányomat szeretném, de a kicsivel én itthon vagyok. Államiba így fel sem veszik? (már ha van hely). Kell munkáltatói igazolás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 21:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek, imádom a lányomat, de látom rajta hogy nagyon igényli a gyerek társaságot. Nem feltétlen egész napokra vinném, de mondjuk délelőttökre, vagy ahogy jól érzi magát. És persze így a kicsire is több időm jutna, amit csak vele töltenék.
2011. aug. 31. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:
De, sajnos kell, mert kevés a hely. Sajnos nem tehetik meg, hogy elvegye egy olyan gyerektől a helyet, ahol az anyukának dolgoznia KELL, különben nem tudnak megélni.
2011. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Városa, körzete válogatja. Sokszor a telítettség miatt, még a dolgozó anyukák gyerekeit sem veszik fel, nemhogy azokét, akik otthon vannak. És még millió elbírálási szempont is van e mellé(szociális helyzet, 1 főre jutó jövedelem, négyzetméter...stb). A legpontosabb választ az illetékes intézményben tudják neked adni.
2011. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyban függ attól is, hogy hol laktok, az adott városban-kerületben mennyi bölcsi van, mennyi szabad hely van... általánosságban azt lehet mondani, hogy telítettek a bölcsik mindenhol az országban. Ha nem dolgozol, akkor nem valószínű, hogy felveszik. Én dolgozni fogok 8 órában, a gyereket 3 hetesen beírattuk, hogy 2 évesen mehessen, és nem vették fel állami bölcsibe, így maradt a magánbölcsi.
2011. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Lehet hogy utána nézek milyen magánbölcsik vannak, hogy akkor oda tudjon menni néha egy kicsit többet szocializálódni.


Sok kisgyerekes (hasonló korú) ismerősünk van, akikkel találkozunk, de jó ha heti 1szer. Játszótér is jó néha, ha épp nem a nagyok undokoskodnak és barmolják szét... :S

2011. aug. 31. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!