Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerülhet egy szemüveg...

Mennyibe kerülhet egy szemüveg, amit babáknak írnak fel?

Figyelt kérdés

lehet, hogy szemüveg kell majd a 14 hónapos kisfiamnak...

mire számíthatok?


2011. szept. 1. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

ez a dioptria nagyságától is függ.

A keret már 2-3000 ft önmagában.

2011. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak példaként: fiam szemüvege 49.000 ft- os, ám -10 -es a szeme. Hogy ne legyen szódásüveg szeme szegénykémnek, extrém módon levékonyított lencsét kértünk.

Ovis társának -2,5-ös a szeme, kerettel együtt kb 6000 ft volt.

Első voltam.

2011. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 21000 ft volt a szeüvege úgy hogy féláron volt a keret amúgy 30000ft lett volna.(disney márkájú).Extra karcmentesítést kértünk ennek ellenére már 2 hónap után tiszta karcos lett,dehát a gyerek koptatta is rendesen elég sokat esett vele szegény (most 2 éves)Neki a jobb szeme rossz -2-es a másikba sima üveg van,és mellé tapasztani is kell a szemét.
2011. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3., nem úsztad meg túl olcsón. Mi kis városban lakunk, és az általad említett ár kicsit ledöbbentett az ittenihez képest. az említett 49.000- ből nekünk a keret 12.000 volt, a többi az üveg. Jobb szeme minusz 10- es és -7 cillinderes, a bal szeme -9. Akkor mi szerencsések vagyunk a vásárlással, hiszen mint említettem minden extrát kértünk. A látszerész mutatta az árlistát is, ő mondta, minnél kisebb a dioptria, annál olcsóbb. Innen is látszik, több helyen kell érdeklődni az árakról.
2011. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2,5 éves fiamnak csak az egyik szeme rossz,a másik csak sima üveg.Marady optikában csináltattuk.A keret volt 9000, a lencse darabja 3500 +munkadíj 2500=18500.-2,5 a szeme-
2011. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom szemüvege 19000.-be került,Érden csináltattuk.5000.- volt a keret,de az a kampós végű,nem a legdizájnosabb,a lencsék darabja 7000.-
2011. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!