Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS Holnap keresztszülő...

SOS Holnap keresztszülő leszek, és nincs ajándék, mert amit venni akartunk, az nem érkezett meg. Van ötleted?

Figyelt kérdés
Bármilyen jól jönne ,csak ne aranyláncot írjatok, medállal légyszi. 8 hónapos fiúnak kellene, max 15ezerig.
2011. szept. 2. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt csak nagy szerencsével lehet értelmes dolgot venni, úgyhogy vegyél egy szép képeslapot meg egy borítékot és tedd bele a pénzt.
2011. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez marad...
2011. szept. 2. 14:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá lehetőséged, keress egy játékboltot és vegyél valami fejlesztő játékot. (Ami pl. beszél, énekel, számol stb.) Azok kb. ennyibe kerülnek.

Sok szerencsét!

2011. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Boriték pénz!!!Szülő jobban tudja mire van szükségük.
2011. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülinapra jó a játék, de keresztelőre valami maradandó kellene. A pénzel meg azt csinálnak amit akarna, ha játékot vesznek hát lelkük rajta. Mondjuk még az én 2 és fél éves lányom még eddig 2 olyan játékot kapott aminek örült, a többi itt hányódik össze vissza. Az a legbosszantóbb, hogy nem kérdezik meg hogy mit vegyenek költenek a hülyeségre...
2011. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó válaszoló!

Igazad van ez nálunk is így van.Már annyiszor bosszankodott a férjem hogy valaki ide mer hozni valami baromságot kivágja vele együtt,de persze nem így van mert nem akar az ember megbántani senkit.Anyós pl. képzeld egy atomra csörgő műanyag kardot vett,amit gyönyörűen kidobtunk a kukába....

Amúgy szerintem is a pénz a legjobb megoldás ilyen helyzetben vagy esetleg kötvényben nem gondolkodtok?Mindig arra tennétek be neki pénzt amikor olyan alkalom van.Ezzel a 15 ezerre megnyitnátok....

2011. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megrendeltétek azt a valamit, ami nem érkezett meg, vagy egyáltalán nincs semmi? Mert ha úton van, csak késik, akkor ezt szépen el kell mondani, és adni meg csak egy képeslapot. Ha viszont semmi sincs, akkor a képeslap a pénzzel, a gyereknek meg egy olcsó kis apróságot vigyél csak. Nekem a kisautókért rajong a fiam már elég régóta. Ilyenünk van, és az összes ismerős gyereknek is tetszett eddig: [link] 2-3db-al úgy eljátszik, mint a huzat! (Tologatja, pörgeti a kerekét, nyitogatja az ajtaját, meg melyikkel mit lehet.) Itt csak a jelkép a fontos, h a kezébe is kapjon vmit. Az érték úgyis a borítékban lesz. (Ezt a fajta kisautót több helyen is lehet venni. Intersparban tuti, de mi vagy a tescoban vagy a corában vettük.)
2011. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit akartatok venni?

Lehet, hogy érdemes lenne várni rá!

Valami apróságot azért vennétek, de megmondanátok, hogy az "igazi" ajándék késik.

Én nem adnék pénzt. Ha kap valamit a gyerek, ezt később megemlegeti az ember...

Mi eddig még nem kaptunk hülyeséget!

2011. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ilyet + 5.ezret adj és oké lesz

2011. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pénz a legjobb,és azt vesznek rajta amire tényleg szüksége van a kicsinek.
2011. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!