Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok/nátok olyankor...

Mit csináltok/nátok olyankor ha a gyerek nem alszik éjszaka?

Figyelt kérdés

ma összefutottam egy jó barátnőmmel!Egyidősek a fiaink!Azt mondja az ő fia minden éjszaka fel kel kb éjfél és 2 óra között és nem alszik vissza 3-4 óra hosszáig!Addig vígan el van,kacarászik stb!Tőlem kért tanácsot mert már zombi,teljes ki va ráadásul terveznék a kistesót!Nem nagyon tudtam neki mit tanácsolni mert az én fiam 6 hós kora óta átalussza az éjszakát!Én annyit mondtam neki ha nem szomjas,éhes,fáj a foga akkor lehet rá kéne csukni az ajtót és hagyni magába de azt mondja akkor meg keservesen sír!

Adjatok tanácsot aki ilyen helyzetben volt!

15 hósak a fiúk!


2011. szept. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A kettö közötti verzió.

Egyszerüen hagyja a kiságyba ne vegye ki egy kicsit sme, és feküdjön mellé, logassa be a kezét ha kell.

nekem a lányom néha csinál ilyet, van hogy elég hogy ott fekszem és érzi hogy a szobában vagyok.


egyedül én sem hagyom.

2011. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ugyan ezt csinálja már kb egy hónapja. 11 hónapos... Éjjel 2-3 között ébred, és 2 órán keresztül elvan a kiságyban. Néha iszik pár kortyot, de nem sír, nem kell kivennem. Én is belógatom a kezem hogy érezze ott vagyok. De megértem a barátnődet, én is zombi vagyok. Ráadásul van egy nagyobb fiam is. :)

Nem tudom mit lehetne tenni, de kíváncsian várom a válaszokat. :)

2011. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ez nálunk is szokás volt,nem lehetett vissza altatni,és játszott nevetgélt,utána reggel 5-6 körül elálmosodott és aludtunk tovább.Teljesen ki voltunk készülve.

Amikor már nem bírtam tovább,hagytam sírni,borzasztóan sajnáltam,de kivártam,15-20 perc múlva visszafeküdt és aludt reggel 8-ig.

Azóta alszik minden éjszaka,ha felébred akkor a foga miatt van,de most már sikerül visszaaltatni.

Egy próbát megér,bár nekem nagyon nehéz volt hallgatni a sírását

2011. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Hát én is úgy vagyok vele,hogyha a gyerekem sír olyan mintha a kést forgatnák a szívembe!Viszont!Én szerintem most vannak abban a korban,hogy egyre jobban nyílik ki az akaratuk és most kell őket jó írányba terelni!Én azt mondtam a barátnőmnek,aki már mindent kipróbált ezek az éjszakai cirkuszok ellen,hogy lehet csak 1-2 éjszaka kellene 10-15 perc sírását hallgatni utánna viszont megtanulná,hogy éjszaka aludni kell!de lehet én nekem nagy a szám és ha én lennék ilyen helyztebe akkor nemtudnám én se írni hagyni!

Azért köszönöm mégegyszer a válaszaitokat!

2011. szept. 4. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!