Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Simon Gábor fejlődésneurológus...

Simon Gábor fejlődésneurológus magánrendelésének telefonszámát megadja valaki? (Szfvár)

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem már hála istennek nem kell, sajnos így nincs is meg. De ha a kórházat felhívod és kéred a fejlődésneurológiát, ott megmondod a nővérnek, hogy magánrendelésre mennél a főorvos úrhoz és simán megadják, én is onnan tudtam meg.

Egyébként nagyon kedves, normális és szerintem fantasztikus szakember, én neki köszönhetem, hogy a kisfiam rendbejött! - csak drága sajnos, mert az első vizsgálat 8ezer, a kontroll 5ezer/alkalom.

2011. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, már voltunk nála többször a gyerekeinkkel, de magánrendelésen még nem. Hol tartja, azt is a kórházban, esetleg Velencén? MEgadta a számát, de épp költözünk, és elcsomagoltam az ezer doboz egyikébe... :( Tkp. minden magánrendelés több, mint ez az 5-8 ezer Ft, és hát mire költsön az ember, ha nem a gyerekek egészségére.
2011. szept. 6. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, első válaszoló vagyok. A magánrendelést a városi könyvtárral szemben tartja, a József Attila giminél van egy épület, pont a nagykönyvtár bejáratával szemben. ott rendel, rögtön a földszinten jobbra, a sarokban lévő ajtó. Közben én megtaláltam a számát: 30-2499-527.
2011. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként igazad van maximálisan, én is inkább a magánt választom, és nem sajnálok semmit a gyermekemtől. Azt hittem még nem voltatok, azért írtam árakat :-)
2011. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi! Nem tudtuk az árat, úgyhogy azt is köszi. :)
2011. szept. 8. 09:08
 6/6 anonim válasza:
Szisztok! Igaz régi már a poszt de én is szeretném kérni a dr Úr magánjának számát. Köszi
2017. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!