Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babámnak folyik az...

6 hónapos babámnak folyik az orra. Van valami praktikátok, hogy lehet ezt hamar átvészelni?

Figyelt kérdés

A védőnő tanácsára Cebion cseppet ( C vitamin ) adok neki, 2x egy nap. Orrszívóval tisztítom az orrát, de amikor végzünk, sokszor hallom, hogy még szörcsög, pedig már nem jön belőle semmi.

Van valami ötletetek, hogy lehetne minél hamarabb átvészelni ezt?


2011. szept. 6. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én apróra vágott vöröshagymát tettem az ágya fölé egy géz-zsákban. (kb 1 közepes fejet) Az illóolajok segítettek tisztán tartani a járatokat. Hátha neked is beválik.

Jó büdi hagymaszag lesz a szobában de szerintem ennyit megér :)

Jobbulást!

2011. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az orrszívást megfelelően csinálod? 1.befújni Sterimarral, várni 2.porszizni 3.nasivint cseppenteni, először hátra, majd előre,jobbra-balra dönteni a baba fejét 4.ismét porszi ! A Nasivint 3szor lehet egy nap, de sterimarral sokszor, de akkor is így kell, h feloldja ami a nóziban van és ami azt leszívni, aztán ami a duzzadt nyálkahártya mögött.Meg ilyenkor mindig bukón az ablak, télen is, a hideg levegőtől is lemegy a duzzanat, öltöztesd fel jól, de legalább kialussza a betegséget.Feje legyen megemelve.Hidegpárásító meg menjen nappal is, mindig a közelében.
2011. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

euphorbium comp-heel-t még a nagyobbik fiamnak javasolta egyszer a doki, neki mindig ráment az arcüregére. Azóta hogy lekopogjam 3 napnál tovább nem volt náthás, és a két kicsinek is ezt használom, ha náthásak... Antibiotikumot még nem láttak, pár nap alatt elmúlt eddig még mindig.

2011. szept. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!