Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtok a babának babaviz...

Meddig adtok a babának babavizet, és utána mit adtok inni? Mert nálunk a csapviz elég rossz minöségü, még i sem isszuk csak ásványvizet, de nem tudom a babámnak mit adjak ha már nem babavizet? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
én egy éves koráig fogok babavizet adni, utána szép fokozatosan bevezetem neki a csapvizet. Egy éves kor után sztem majd adhatsz neki ásványvizet, ha nem mered a csapvizet adni. De kérdezd meg a védőnőt, mert én úgy tudom nem mindegyik á.vizet ihatják a gyerekek.
2009. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 11 hós,Hipp és Humana babavizet kapott,6 hós korától a Jana babavizet.Most,h elmúlt 11 hós,a másfél literes Óbudai Gyémántot veszem,amelyiken egy nőci és egy baba van.Ez is babáknak való,csak jóval olcsóbb,és nem babavíznek hívják.De rá van írva,h kismamáknak,csecsemőknek és kisgyermekeknek adható.
2009. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól Szentkirályi ásványvizet lehet neki adni forralva.
2009. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!