Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 9 honap koruli babaval...

Aki 9 honap koruli babaval volt tengerparton vagy strandon es bevitte magaval a vizbe, hogyan csinalta? Nem volt hideg a viz a picinek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy 9 hónaposnak ak 26-27 fokoss víz hideg lenne.
2011. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Baba úszáson 25C° körüli a víz(ha a strand vagy a tenger min.ennyi fokos akkor biztos nem fog fázni).

Ráadtam az úszópelust, először megmutattam neki a vizet, utána csak a kis talpát tettem bele. Tetszett neki a csobogás, meg a hatalmas fürdőkád, utána a popsijáig merült, közben óvatosan lemostam a hátát és a mellkasát, majd beletettem teljesen a vízbe. A fiamnak tetszett. Max.20 percet voltunk bent, mert utána már nem volt olyan érdekes. Rögtön törölközés és pelus csere. (nem tudom erre voltál-e kíváncsi?)

2011. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen erre voltam kivancsi.. :) Feltem,hogy hideg lesz neki a viz es hogy mennyire fokozatosan tegyem bele. :)
2011. szept. 7. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!