Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi miatt ébredt éjszaka...

Mi miatt ébredt éjszaka óránként 10 hónapos babám? Sehogy nem volt hajlandó visszaaludni csak cicivel.

Figyelt kérdés
Nem evett,csak hajnal 5 körül, de a többi alkalommal csak cicin nyugodott meg, bekapta és már aludt is. Mi történhetett??
2011. szept. 10. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a helyzet csak ők még 9 hónaposak...én a szorongásra gondolok,nagyon anyásak lettek mostanában ha felveszem megnyugtatni valamelyiket is annyira szorítanak hogy már kezd néha fájni:)nagyon ragaszkodóak lettek olyan 1-2 hete csinálják ezt újabban:)
2011. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 14 hós a fiam, de ha jön a foga, akkor ő is üóránként kel éjszaka. Amúgy már csak 2x szopizik. Délben és este, de fogzás alatt éjszaka csak cicin alszik vissza. :-(

Nem lehet hogy fogzás van a dologban?

2011. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónapos fiam ugyanezt csinálja.Igaz most jönnek a fogacskái,úgyhogy biztos azért cicizik egész éjszaka.:)
2011. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ismerős a helyzet.11 hónapos kislányom ugyan ezt csinálja már 1-2 hete.És ő is csak cicin hajlandó visszaaludni.Én gondoltam a fogára is,meg mostanába nagyon bújós lett.Épp úgy ahogy azt valaki előttem is írta.Lehet csak a közelségünkre vágynak?Nem tudom,de vége lehetne mert jó lenne már egy jót aludni!Csak reménykedek tovább,talán jobb lesz!
2011. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az én 7 hónapos kisfiam csak pár napja csinálja ezt, hogy óránként felébred sírva, és csak úgy alszik vissza, ha ihat egy kis vizet. Na de nem hiszem, hogy óránként szomjas lenne, nincs is meleg a szobájában. Nem értem, mindenesetre nagyon kinyír ezzel minket, és korán is kel, szóval én alig alszom napok óta. fogat nem látok, nincs még duzzanat sem.
2011. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, kedves utolsó nálunk sem volt se duzzanat, se nyálzás, se semmi, csak másfél óránként cicizés éjszaka és kibújt a 2 alsó fogacska.


Tehát a kérdésre a válasz biztos fogzás miatt.

2011. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!