Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogy neveztétek el a...

Anyukák! Hogy neveztétek el a babáitokat? Miért az lett a neve?

Figyelt kérdés
Annyira tanácstalan vagyok, és fogalmam sincs, hogy mi legyen a neve. Sajnos nincs olyan név, ami "szerelem" lenne első látásra, hátha találok itt egy olyat, ami nagyon elnyeri a tetszésemet! :)
2011. szept. 10. 17:30
1 2
 1/14 LuckyestLooser válasza:
100%
ez függ a vezeték névtől is ha mondasz egyet akor mondhatunk olyat ami illik is mellé
2011. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy utónévkönyvet, amiben normális magyar nevek vannak. olvasgattam, és ami megtetszett, azt hozzápróbáltam a vezetéknévhez. ha passzolt is, akkor felírtam magamnak. így lett kb 10 név, ami szóba jöhetett. próbálgattam úgy is, hogy összepárosítottam két utónevet.a lehetséges neveket ezután szépen kinyomtattam (vezetéknévvel együtt, mindenféle kombinációban), és odaadtam a páromnak, hogy döntse el ő, ezek közül mi legyen a gyerek neve, nekem mindegyik tetszik. ki is választott :)

Í.gy lett az egyik kislányunk Viktória, a másik Lili Anna.

2011. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ádám és Ákos

Nem írtad, hogy fiú- vagy lánynév kellene.

2011. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mi lesz a neve(amúgy is még jó sokára lesz), de nekem tetszik a Roxána és a Lilla lánynév. :D
2011. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 LuckyestLooser válasza:
100%
Eszter, Áron, Botond,
2011. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
fiúnévben nekem sem tetszik egyse, de lánynévben a Zselyke rögtön megtetszett 4éve, és ha lányom lesz igy fogom elnevezni
2011. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kislányunkat Panna Lucának hívják. Amikor terhes lettem volt pár keresztnév, amit kiválasztottam, mert illett a vezetéknevünkhöz, majd azokat megmutattam a férjemnek és a Panna volt az, ami neki is tetszett. Luca apa kívánságára lett + azért mert a névmisztika szerint a családnevünk ezzel a két keresztnévvel szerencsés választás. :)
2011. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nekunk a lilla es sara nev tetszett nagyon, a panna nekem "szerelem". de amikor meglattuk egymasra neztunk es lily lett :)) mi nem tudtuk eldontei a szules elott. szerintem teljesen illik ra a lily nev! :D
2011. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lia, Nedda, Nelli, Letti, Helka, Flóra

Titanilla, Daniella, Bernadett, Dominika, Alexandra, Dorottya


Kornél, Konrád, Péter, Zsolt, Olivér, Alex, Erik, Emil

2011. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Barnabás Imre és Lilla Anita.A második nevüket tőlünk kapták.
2011. szept. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!