Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik Fisher Price-os játszós...

Melyik Fisher Price-os játszószőnyeget érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!3 és fél hónapos kisfiúnknak szeretnénk játszószőnyeget venni.Nézegettem a Fisher Prices-osokat online,a kétfajta esőerdőset(az egyik kerek,a másik hosszú téglalap alakú) illetve az óceánosat is,aminek 2 hídja van és alagúttá is alakítható.Volt valakinek bármelyik is?Mi a tapasztalat?
2011. szept. 10. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyiket sem... Teljesen felesleges drágát venni, semmivel nem tud többet.

Nekünk ilyen volt, tökéletesen megfelelt a célnak:

[link]

2011. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi kaptunk egy F.P. -osat ami állatos, hosszú. jóval később használta azt, a pingvin megpörgetése egyon 1 évesen volt jó móka.

viszont vettünk egyet a tescoban 4000.-ért, azt imádta, puha volt, lehetett rajta hasalni, ki is tudtam mosni :) 2 hónapos korában használta, 5 hónapos koráig volt jó mert akkor elkezdett kúszni :)

2011. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel nem értek egyet, azért valamiért többe kerül a drágább.

Mi egy tiny love-ot vettünk, imádta! A lábával lehetett rúgni egy részt, zenélt. Ezt 2 éves koráig használtuk, mikor a szőnyeget már nem is. Most is van a tinynek olyan, ahol a zenélőt később az ágyára tudod szerelni, és tudja zenéltetni a baba.

2011. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk esőerdős van,nem a hosszú. Zenél,van rajta fényjáték,csörög,zörög,színes. Kisfiam imádja még mindig,8 hónapos,bár most már a lepkéket tépi rendesen. Bevallom először nekünk tetszett meg,egy olcsóbb is teljesen jó a gyerek szempontjából. Ja és a Müllerbe vettük és az októberi Glamour-napon 20%-kal olcsóbban is megveheted.:))))
2011. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fisher Price-ban én is a kereket néztem ki a lányomnak, de végül nem találtam jó áron, így nem vettünk semmilyet. Azóta már vateráztam egy kinti használatra való Taf Toys játszószőnyeget (vízhatlan az alja). Imádjuk! Szóval attól függ, hogy milyen játszószőnyegről van szó, mert van ami jó még évekig, nem csak pár hónapos korig.
2011. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!