Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásra jártok? Tapasztala...

Babaúszásra jártok? Tapasztalatok, fertőzések? Aquaworld esetleg?

Figyelt kérdés
Nem tudom, menjünk-e, félek a fertőzésektől, de a Babám imádja a vizet.
2011. szept. 11. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves, most fejeztük be a babaúszást, fél éves korától jártunj vele heti 1x.

Nem volt semmi fertőzés, fülfájás iylesmi.

Ezután is fog járni úszni heti 2x, mini csoportba

Abszolút vízimádó.

Nem rég jöttünk haza nyaralásból úgy ugrált a nlma magasabb stégről be tengerbe (úszógumi+karúszó persze), mintha, hogy csak lestünk:-))



A nagyfiam is az, ő vele is jártunk babúszásra.

Ő is jár úszni

2011. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi

És víz alá is vitted őket?

Hova jártatok?

2011. szept. 11. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen.


A nagyfiammal már nagyon régen jártam babúszásra ő 11,5 éves, a kicsivel a Kispesti uszodába.

De ott most nem idult babaúszás, csak a Wekerlén.

2011. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A babaúszás isteni dolog! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi a nagyobbik lányunkat hordtuk Szolnokra hetente egyszer. Azóta imádja a vizet, pedig már 8 éves. A strandon simán ugrál a mélyvízbe, egyáltalán nem fél. Soha nem volt gond a hajmosással, a fejét is minden fürdéskor a vízbe dugja. A kissebbik lányunkat jövő héten íratjuk be szintén Szolnokra mert ő most lett 7 hónapos. Soha semmilyen fertőzést, bőrbetegséget, fülbetegséget nem szedtünk össze. Nekünk nagyon bevált.
2011. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is most fogjuk kezdeni 2-3 héten belül az Aquaworld-ben. 4 hónapos múlt a babám.

babaúszásról itt olvashatsz: [link]

2011. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi 3,5 hónaposan vittük először kisfiunkat: végigordította az "egészet". Nem gondoltuk volna, hogy így fog reagálni, hisz itthon vízimádó (azóta is)...

Nem tudjuk, mi történhetett ott vele (vagy álmos volt, vagy a sokaság, vagy a többi gyerek visítása borította ki)

Természetesen kb. 5-10 perc próbálkozás után kivittem őt a vízből.

Most 6 hónapos.

Elnézést a negatív példáért, de ez is egy tapasztalat.

2011. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, természetesen minden példa, tapasztalat érdekel!


Köszönöm, már olvasgattam sokfélét, leginkább az érdekelne, valaki kapott-e fertőzést babauszin.

2011. szept. 12. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ezeket a vizeket az ÁNTSZ havonta ellenőrzi.
2011. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi nemrég voltunk ott. Nagyon tetszett, látványos volt, pihentető és tényleg kikapcsoltunk egy napra. Feltöltődtünk és úgy gondoltuk, megérte. Aztán egy-két nap elteltével jött a meglepi: rettentően fájdalmas és viszkető, szabályos kör alakú (a közepén gennyes, majd sebes) kiütés. Nem értem, hogy egy ilyen helyen miért nem fordítanak nagyobb gondot a higiéniára és a fertőzések terjedésének megakadályozására (bár azt sem értem, hogy az a paraszt, aki ezt oda behurcolta, miért megy ilyen helyre, ha baja van). Szóval annak ellenére, hogy nagyon tetszett, azt hiszem, oda soha többé nem megyek. :-(
2013. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!