Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A telihold befolyásolja a...

A telihold befolyásolja a babátok alvását? Mert nálunk két napja nem alszik rendesen éjszaka.

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A most 2.5 éves kifiamat születésétől kezdve megviselte megviseli mai napig is.Olyankor hisztisebb nappal és éberebb éjjel,a kislányom 3 hónapos ha telihold van többször fennt van éjjel korábban is kel.Nálunk sajnos hatással van az életünkre de nem olyan vészes:)
2011. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 22 hónaposom szinte születése óta este 8-tól reggel 8-ig alszik. De nem tudom tegnap mi volt vele, egész éjjel fent volt. Hajnali 5-kor már én ájultm el, ő még midig nem aludt. Reggel a bölcsiben több anyuka is erről számolt be. Fura....
2011. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze. A hold nagyon sok mindent befolyásol.

Nekem az egyik fiam érzékeny rá, most 3 és fél éves, már nem kel fel éjjel, de korábban mindig nyűglődve aludt el teliholdkor, pedig amúgy jó alvó.

2011. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tuti,az én fiam is megérzi
2011. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!