Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik első lépés cipő hasonlí...

Melyik első lépés cipő hasonlít legjobban a pedipedhez?

Figyelt kérdés
pedipedet nem kapok ebben az országban,így más után kell néznem.a pediped nagyon megtetszett,van vmi hasonló márka?
2011. szept. 13. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A pedipedet meg tudod webáruházból rendelni, szerintem külföldre is kiszállítják, legfeljebb kicsit drágább. Az Elephanten cipők még hasonlóak. Ha van Deichmann cipőbolt ott, ahol laksz, ott lehet kapni.
2011. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akármelyik puhatalpú cipő jó, nekünk Liliputi van (de gondolom, ez sem kapható nálatok). Mindegyik ugyanúgy "működik", csak a Pediped "nagyobb márka", ezért drágább, de én ezen kívül semmi különbséget nem találtam, pedig nagyon sok puhatalpút láttam már, és tényleg mind ugyanolyan...

Úgyhogy szerintem nézz körül, hogy milyen puhatalpúakat lehet kapni felétek, és az valószínűleg jó lesz. :)

2011. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
honnan irsz? Erdélyből? ha igen én Hokide-t ajánlok, nekünk olyan volt, Nagyváradon gyártják, jó minőség. most már Elephanten van a Deichmanból.de még mindig nem tud járni 13 hónapos kislányom.
2011. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!