Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiamnak leesett...

7 hónapos kisfiamnak leesett a kis lábujjáról a köröm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem sírt, reggel még biztos hogy megvolt a köröm, most nézem, hogy a töve véres kicsit, és nincs köröm. Esetleg mászás közben akadhatott el, mert nem volt vele semmi probléma. Vigyem orvoshoz, vagy csak várjunk míg újra kinő? Egyáltalán tuti hogy ki fog?
2011. szept. 13. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szegényke :(

pici betadin kenőccsel kend be

2011. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom mikor tanult járni, akkor esett egy olyan szerencsétlent, hogy leesett a kezén, az egyik ujjáról a köröm. Én is sajnáltam nagyon, de nem fájlalta. Betadinozd neki, az fertőtleníti. És amig a szín hús van kint, és nedvedzik addig kössed neki. (2-3 nap). Csak arra figyelj, hogy mikor cseréled a kötést, akkor ne tépd le, hanem vizezd be elötte, hagyd állni, és akkor szépen le tudod szedni.

Felesleges orvoshoz vinni, ők is csak lefertőtlenítik, és beközötík. 99% hogy kinő újra.

2011. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze,h kinő! :-)

Türelem, még szerencse, hogy nem fáj neki.

2011. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia persze hogy kinő

Csak meg ne karmolja magát szegenykem

2022. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!