Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kaját adjak a 18...

Milyen kaját adjak a 18 hónapos gyerkőcnek, aki 4 napja nem nagyon eszik, hasmenése van,2 napig mindent kihányt, még a vizet is? Szinte mindenevő, de most semmi nem kell neki!

Figyelt kérdés

Szerencsére szopizik!


Előre is köszi a válaszokat!


2011. szept. 13. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vinni minél előbb!
2011. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg magától nem kér mást addig csak szopi (vagy víz, hidrolizáló folyadék). Kis adagokban, úgy benne marad. Mikor magától kér enni akkor bármit ami nem fűszeres, zsíros vagy enyhén hashajtó hatású.
2011. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál!!!


Már nem hány! A víz is, a szopi is benne marad, meg 2 falat kifli, keksz, műzli. De tényleg csak 2 falat. Mindenre azt mondja, hogy nem kell neki. Amit esetleg kér, bekapja, és utána kiköpi!



Mivel próbálkozzak, milyen kajákat ajánlanátok!

2011. szept. 13. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom annyi esze van a kérdezőnek, hogy már rég volt a kisgyerekével dokinál! Csak épp tanácsokat vár, hogy mit tegyen a kisgyereke elé, amit meg tud/fog enni.

Szerintem még most diétáznia kellene. Főtt krumpli, főtt répa. Párolt husi. Keksz. Ami könnyen emészthető, nem zsíros és nem fűszeres. Nem tudom a doki valamilyen probiotikumot ajánlott-e, de talán attól hamarabb rendbejönne az emésztése.

2011. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha hasmenése van, de hajlandó inni, akkor a Hipp sárgarépa-rizs ital (gyógyszertárban lehet kapni) jól jönne neki, hogy megfogja a székletet.A mi dokink ezt javasolta a hasmenéses-hányásos lányomnak a múltkor.

Mindent kiköp?A torka nem piros?Ropi sem csúszi?Csak azért, mert az is fogja a székletet.

Sajnos jobb ötletem nincs.Jobbulást!

2011. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!



Főt krumpli egy falat sem, kekszet két falat után kiköpi.


Diéta 1-2 napig, meg probiotikum.


Ami eszembe jutott azzal próbálkoztam már...


Mindenre azt mondja, hogy nem!


Elvagyok keseredve, hogy semmit nem akar enni! Még jó, hogy legalább cicizik!


Miyen kajával próbálkoznátok? Mit adtatok hasonló esetben (remélem ritkán!) a gyerkőcötöknek?



A torka nem tudom, hogy piros-e tegnap belenézett a doki a szájába, nem mondta, hogy piros lenne!

2011. szept. 13. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit nekünk kellett adni a krumplin és kekszen kívül, az a főtt rizs, banán, főtt vagy párolt sárgarépa volt.

Szerintem azért ne aggódj!A lényeg, hogy iszik, így kiszáradni sem fog.Hamarosan megjön az étvágya.Lehet, hogy már holnap eszik pár falatot.

2011. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. szept. 13. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként tutira napról-napra többet fog enni, emiatt ne aggódj és ha csak pár falatot is megeszik, akkor az már jó. Kínáld sűrűbben, hátha elfogadja a falatokat. Nálunk a répalére rá sem nézett, pedig vettem boltit is és én is csináltam neki, csak a vizet issza meg. Szerencsénkre nálunk 1 napig volt hasmenésszerűje, de már én is diétáztattam akkor is.
2011. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!