Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hos a babam. A minap a...

6hos a babam. A minap a szajaban mintha hamlana a bor? Mitol lehet? Az ajkai belul, a kis orcain belul ket oldalt es nagyon vekony reteg feheres lepedek van a nyelven, nem faj neki mert eszik rendesen. Talan a fogzasra hasznalt zsele marhata meg?

Figyelt kérdés
probaltam az ujjamra tekert gezzel leszedni de semmi ne jott..mi tegyek?
2009. ápr. 23. 00:18
 1/5 A kérdező kommentje:
szajpeneszre gondoltam de az fajna meg holyagos is lenne,ez nem az...
2009. ápr. 23. 00:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet szájpenész.Az én kislányomnak is hasonló tünetei voltak,neki sem fájt, a doki mégis azt mondta,h szájpenész. De inkább vidd el dokihoz,az a biztos,nehogy gond legyen!Sok egészséget nektek!
2009. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hu lehet elviszem a dokihoz,mert nagyon aggaszt

koszi a valaszod

2009. ápr. 23. 00:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányomnak belül az ajka picit fehér volt mintha kirágta volna pont mentünk tanácsadásra megmutatam és szájpenész volt! Kevertetett az orvos ki rá ecsetelőt két nap alatt elmúlt teljessen!! Sajnos az ecsetelőnek nem tudom a nevét mert csak a kislányom neve van rajta (a vényen meg nem neveztem meg) hátha te is kapsz ilyen jó ecsetelőt rá!!
2009. ápr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszotopk kulfoldon elek remelem itt is adnak ra valamit
2009. ápr. 23. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!